Connect with us

Sport

Zapowiedź LOTOS Fight Night 4

Published

on

FEN 32: LOTOS Fight Night 4 odbędzie się w sobotę 20 lutego 2021 roku w Łodzi po raz pierwszy w roku. Karta została ukończona i polska organizacja MMA jest gotowa zaprezentować swoją bogatą pulę talentów. Turniej główny kręci się wokół największej gwiazdy organizacji, Mateusza Rebeckiego, który będzie bronił łatwego tytułu przeciwko Jose Barriosowi Vargasowi. W ramach jednego z głównych wydarzeń odbędzie się ciężki pojedynek pomiędzy weteranem KSW i RIZIN, Szymonem Bajorem, z weteranem UFC Ednaldo Oliveirą.

FEN 32 Huge Star Main Eventing

Jeden z najlepszych wagi lekkiej w Europie, mistrz wagi lekkiej FEN Mateusz Rebecki (12-1) po raz piąty obroni swoją koronę. Wszystkie cztery poprzednie obrony tytułu zostały zakończone przerwaniem KO / TKO najpóźniej w trzeciej rundzie. W rzeczywistości Rebecki pokonał 11 ze swoich 12 przeciwników, sześciu z nich przez KO / TKO. Na FEN 20 w marcu 2018 Rebecki pokonała aktualnego mistrza KSW w wadze lekkiej. Marian Ziółkowski, przez czwartą rundę TKO, aby zdobyć złoto.

Kolejną kolejką Rebeckiego jest silny napastnik Argentyny Jose Barrios Vargas (11-1). Vargas był nieaktywny w 2020 roku i doszedł do 16 rundy w walce w konflikcie wojowników we wrześniu 2019 roku. Jego jedyna strata nastąpiła na FFC 38, gdzie jednogłośnie podjął decyzję weteranów Cristiano Estela Rios. Vargasa nie można lekceważyć, ponieważ osiem z jego jedenastu zwycięstw w karierze zostało osiągniętych przez KO / TKO.

Ciężka kolizja na FEN 32 z ogromnymi konsekwencjami

Impreza towarzysząca tej nocy ma ogromny wpływ, ponieważ obaj uczestnicy patrzą na mistrza. To był Thompsondo przyszłej rozgrywki. Szymon Bajor (21-9) wchodzi do klatki na 31. zawodowy występ w MMA. Spróbuje wykorzystać to doświadczenie weterana i zdolność kończenia, aby zainicjować zatrzymanie przewijania w najlepsze w nadziei na zdobycie tytułowego ujęcia. 18 z kariery Bajor 21 zwycięstw dobiegło końca. Jako weteran KSW Bajor zadebiutował z tą organizacją w październiku 2014 roku na KSW 28, gdzie wygrał przez nokaut w pierwszej rundzie. Ma również doświadczenie w największej japońskiej organizacji, Bajor walczył w krainie wschodzącego słońca w 2016 roku. Pomimo przegranej z Thompsonem na FEN 28 w czerwcu 2020, odbił dobrze, wygrywając stop na FEN 30 w październiku 2020.

READ  LARRY E. BYLUND | Wiadomości, sport, praca

Brazylia będzie miała swojego reprezentanta w tym wielkim meczu Ednaldo Oliveira (21-7-1) wykorzysta swoje doświadczenie w UFC w nadziei, że odniesie wielką wygraną i zdobędzie własny strzał o tytuł. Oliveira ukończył 13 w swojej karierze 21 zwycięstw przez zgłoszenie lub KO / TKO. Po trudnym 2019 r. Na 2-3, zdjął 2020 i wydaje się gotowy do rozpoczęcia 2021 z wielką wygraną. 36-latek ostatnio zwykle grał w wadze półciężkiej, więc zobaczymy, czy ma to jakiś wpływ na tę walkę.

Reszta karty

Oto mapa bitwy, która obecnie oznacza FEN 32 i trwa do 20 lutego 2021 r

na mistrzostwa 70,3 kg, MMA: Mateusz Rębecki kontra Jose Barrios
93,0 kg, MMA: Wojciech Janusz kontra Marcin Łazarz
120,2 kg, MMA: Szymon Bajor kontra Ednaldo Oliveira
80,0 kg, MMA: Szymon Dusza kontra Roland Cambal
83,9 kg, MMA: Rafał Lewon kontra Piotr Walawski
77,1 kg, MMA: Cezary Oleksiejczuk kontra Djamil Chan
70,3 kg, MMA: Mikołaj Lewandowski kontra Wojciech Kawa
93,0 kg, MMA: Bartosz Szewczyk kontra Akhmed Salamov
TBA a TBA

***.

Bądź na bieżąco tutaj MMA Sucka Więcej transmisji na żywo, a także filmów z najlepszymi zawodnikami, komentatorami, trenerami, promotorami i innymi nazwiskami MMA i sztuk walki. Mamy również świetne oferty na najnowsze produkty i towary MMA. Możesz również zapisać się do naszego kanał Youtube aby otrzymywać regularne aktualizacje i najnowsze wiadomości bitewne. Możesz również odwiedzić naszą siostrzaną witrynę pod adresem TheFightBuzz.com po najnowsze informacje o MMA i innych sztukach walki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.