Zacznij szybko | Wiadomości, sport, praca

Odpowiednie zdjęcie / Młodzież Robert Hayes z Polski, Morgan Kluchar, dołącza do kolegi z drużyny po tym, jak w sobotę złapał luźną piłkę na Boardman. Bulldogs wygrali 53-36.

BOARDMAN – Nie trwało długo, zanim buldogi Polski zaczęły się gorąco.

W szczególności starszy strażnik Point Guard Jackie Grisdale.

Jeden dał trzy, potem dwa, potem trzy, potem cztery. Zanim pierwszy okres dobiegł końca, zbierała już 17 punktów i prawie dwukrotnie przewyższała sumę punktów, jakie Boardman miał w całym kwartale.

Grisdale i Bulldogs się uśmiechali, ale Spartanie nie upadliby bez zajęcia pozycji obronnej.

W rzeczywistości nie strzeliłby gola z gry do końca rozgrywek, a Boardman ograniczył Polskę do zaledwie sześciu bramek z gry w pozostałych trzech czwartych koszykówki.

Odpowiednie zdjęcie / Nowicjusz Robert Hayes Boardman, Mackenzie Riccitelli, podaje piłkę do Polski w drugiej połowie przeciwko Polsce.

Szybki start Polski doprowadził ich do zwycięstwa 53:36 na szosie z zdeterminowanym składem Spartan.

– Myślę, że wprowadzili pewne poprawki, z którymi trochę się zmagaliśmy i to dzięki nim – powiedział trener Bulldogs, Nick Blanch. „Ale nasze dzieci bawiły się ciężko, jestem dumny z tego, co zrobiły, ale to część tego.

„Widzisz różne rzeczy, a my widzimy wiele różnych rzeczy. Chodzi mi o to, że wszyscy rzucają w nas wszystkim, więc za wszystko musimy być gotowi. Twoje 1-2-2 (obrona) sprawiło nam trochę kłopotów i jest to coś, z czym pójdziemy do pokoju filmowego, dokonamy pewnych poprawek i poprawimy się na następny raz. „

Po wygranej 33-9 w Polsce Bulldogs (11-1) zdawały się być na miejscu kierowcy w połowie drugiej kwarty, ale starsza Boardman Katie Stamp wstała, aby rozpocząć bieg 12-2, w którym Freshman McKenzie Riccitelli dodał sześć punktów z siedmiu, aby zmniejszyć prowadzenie do 35-23.

READ  Salem Quakers Blank Alliance zwycięża w pierwszej lidze | Wiadomości, sport, praca

Senior Bulldogs Lizzy Herdman trafiła za trzy punkty 1:13 przed przerwą, a Grisdale odbił dwa rzuty wolne, wprowadzając 40-23 do szatni.

Odpowiednie zdjęcie / Jackie Grisdale z Polski Roberta Hayesa strzela do Boardmana za trójkę w pierwszej kwarcie. Senior Guard zdobył 17 punktów w pierwszych dziesięciu minutach i zakończył mecz na wysokim poziomie 27, prowadząc Bulldogs nad Spartanami 53-36.

Senior Boardmana, Raegan Burkey, rozpoczął drugą połowę i strzelił jedną z zaledwie trzech bramek z gry w tym okresie. Jedyny strzał z boiska Polaków padł 3:01 z drugiego roku Sarah Forsyth, która była trzecia.

Trener Spartana (3-10), Brett Green, był zadowolony z obrony swojego zespołu w drugiej połowie.

„Nie zrezygnowali, a to pokazuje, że wyszli i tylko rywalizowali” – powiedział. „To jedyna rzecz, której próbujemy każdego dnia, czy to na treningu, czy w meczu, po prostu próbujemy”. cały czas ucząc dziewczyny rywalizacji. „

Junior Morgan Kluchar, 45-30 lat i druga Ariana Daniels, oddali strzały na czwartą pozycję i odłożyli mecz.

Grisdale dostrzegł obszary, które Polska mogłaby poprawić, szczególnie w całej strefie.

„Myślę, że wpadli w tę strefę, a to dało nam mniej okazji” – powiedziała. „Musimy bardziej popracować nad jazdą i penetracją, aby być bardziej otwartymi. Nie możemy pozwolić, aby to się powtórzyło, jeśli w jakiś sposób stracimy parę.

„Ale myślę, że to był dobry znak, że zaczęliśmy tak mocno, że musimy tylko upewnić się, że wykonamy to przez cały mecz.”

Polska jest teraz zwycięzcą jedenastu z rzędu po przegranej w pierwszym sezonie z Salem, w tym zwycięstwach z silnymi drużynami Mahoning, takimi jak Norton i Indian Creek. Widzenie kilku różnych drużyn i różnych stylów gry było pozytywne dla Bulldogów.

„To tylko pomoże nam się poprawić” – powiedział Grisdale. „Nie mamy w praktyce wszystkich spojrzeń, jakie możemy uzyskać, tylko dlatego, że nasz zespół przygotowawczy nie ma możliwości nauczenia się obrony na poziomie, z którym będziemy grać.

READ  Jeremiasz L. Honthy 1997-2022 | Wiadomości, sport, praca

„Tak więc ostatecznie pomoże nam to tylko w obejściu różnych rzeczy w grze i przepracowaniu ich”.

Grisdale zakończył mecz na wysokim poziomie 27, z ostatnimi 10 rzutami wolnymi w ostatnich trzech kwartałach. Kluchar odebrał osiem, a Herdman pięć.

Boardman był prowadzony w górę iw dół przez studentkę drugiego roku, Bellę Martin i Riccitelli, z których każdy miał po siedem.

W połowie sezonu Blanch i jego zespół mają do dyspozycji film fabularny i doświadczenie.

„Widzieliśmy prawie każdą obronę złomu, regularną obronę, obronę strefową, jak to nazywacie, wszystko to rzuca się w nas” – wyjaśnił. „Uwielbiam to, ponieważ daje nam coś, nad czym możemy dalej pracować. Dziewczyny trochę dziś walczyły, ale i tak zdały egzamin, że tak powiem.

„Zrobili wszystko, co było potrzebne, aby wygrać mecz koszykówki, a my się z tego uczymy i idziemy dalej i poprawiamy się, gdy następnym razem to zobaczymy”.