Connect with us

Zabawa

Władca Pierścieni: Gollum jest opóźniony o „kilka miesięcy”

Published

on

Władca Pierścieni: Gollum jest opóźniony o „kilka miesięcy”

Wygląda na to, że skradankowa wersja Władcy Pierścieni Daedalic może zniknąć z kalendarza wydań gier wideo 2022.

Jeśli chodzi o premiery gier wideo w 2022 roku, Władca Pierścieni: Gollum od Daedalic Entertainment może być jednym z najdziwniejszych wśród nich. Albo było. Nowo ogłoszone opóźnienie przesuwa datę premiery gry o kilka miesięcy po jej ostatniej zaplanowanej premierze we wrześniu. Nie ustalono nowej daty, ale Gollum może wpaść w datę premiery w 2023 roku z ostatnim opóźnieniem.

Deweloperzy z Daedalic Entertainment ogłosili opóźnienie dla Władcy Pierścieni: Gollum za pośrednictwem Gra na Twitterze 25 lipca 2022 r. Zgodnie z zapowiedziami, zespół chciałby jeszcze kilka miesięcy na doszlifowanie LOTR: Gollum przed jego ostatecznym wydaniem dla fanów.

„Aby zapewnić jak najlepsze wrażenia, postanowiliśmy opóźnić wydanie Władcy Pierścieni: Gollum o kilka miesięcy” – czytamy w oświadczeniu. „W najbliższej przyszłości poinformujemy Cię o dokładnym harmonogramie. Jesteśmy wdzięczni za naszą pełną pasji społeczność i nie możemy się doczekać, aby wkrótce podzielić się z Wami tą wyjątkową przygodą!”


Daedalic Entertainment podaje, że nadchodząca gra The Lord of the Rings: Gollum zostanie opóźniona „o kilka miesięcy”.
Według Daedalic Entertainment, The Lord of the Rings: Gollum będzie potrzebowało „kilku miesięcy” dopracowania, zanim deweloperzy poczują, że jest gotowy do wydania.
Źródło: Daedal rozrywka

Władca Pierścieni: Gollum okazał się dość ciekawą propozycją od czasu jej pierwszego ogłoszenia. Gracze wcielą się w nieoczekiwanego bohatera w jego roli w opowieściach o Władcy Pierścieni, gdy próbuje znaleźć Jedyny Pierścień, unikając niebezpiecznego świata orków, goblinów, a nawet elfów i ludzi. Podobało nam się to, co pokazaliśmy w niedawnym pokazie praktycznym, który łączył skradankową akcję i platformówkę z rozdwojonymi osobowościami Golluma i walką między instynktem a niewinnością. Wygląda jednak na to, że Daedalic poświęci trochę czasu na uczynienie LOTR: Gollum najlepszym

Podczas gdy czekamy na nową datę premiery The Lord of the Rings: Gollum, bądźcie czujni tutaj w Shacknews. Będziemy udostępniać nowe szczegóły, gdy będą dostępne.

TJ Denzer jest graczem i pisarzem, którego pasją jest granie przez całe życie. Dołączył do listy Shacknews pod koniec 2019 roku i od tego czasu awansował na stanowisko Senior News Editor. Oprócz informowania o nowościach, szczególnie pomaga w projektach livestreamowych, takich jak skoncentrowane na niezależnych grach Indie-licious, Shacknews Stimulus Games i Shacknews Dump. Możesz skontaktować się z nim pod adresem [email protected] i znaleźć go na Twitterze @JohnnyChugs.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *