Connect with us

Sport

William S. Prejsnar 1945-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

NILES – William S. „Faktura” 76-letni Prejsnar z Niles, dawniej Cortland, zmarł niespodziewanie w środę 20 października 2021 r. w izbie przyjęć w Sharon Regional Medical Center w Sharon w Pensylwanii po zatrzymaniu akcji serca w Brookfield Diner.

Bill urodził się 7 sierpnia 1945 roku w New Castle w Pensylwanii jako syn Józefa i Mary Cegelka Prejsnar i był absolwentem Union High School.

Bill, weteran Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych, pracował dla Youngstown Sheet & Tube i innych hut stali w Mahoning Valley. Bill przeszedł na emeryturę jako elektryk w Arcelor Mittal, dawniej LTV Steel, po ponad 40 latach pracy w handlu detalicznym.

Bill był członkiem i byłym przewodniczącym komórki 1375 United Steel Workers w Warren, członkiem Loyal Order of Moose Lodge 186 w Warren i członkiem Klubu K Pulaski w New Castle w Pensylwanii. Lubił grać w golfa. Bill uczęszczał do kościoła rzymskokatolickiego św. Roberta Bellarmina w Cortland.

Bill pozostawia swoją żonę, byłą Patricię A. Metzler, którą poślubił 22 czerwca 2002 roku; jeden syn, Mark J. (Cheryl) Prejsnar z Bristow w Wirginii; dwoje wnuków, Brandon i Alexander Prejsnar; brat Stephen A. Prejsnar z Poland Township; szwagierki Helen Prejsnar z New Castle w Pensylwanii i Kathleen Johnson z Warren; oraz od licznych siostrzenic i siostrzeńców.

Oprócz rodziców, Bill został poprzedzony śmiercią przez dwóch braci, Edwarda i Johna Prejsnarów.

Rodzina wita przyjaciół w poniedziałek 25 października 2021 r. od 10:00 do 11:00 w kościele rzymskokatolickim św. Roberta Bellarmina.

Chrześcijańska msza pogrzebowa z ks. Carlem Kiszem odprawiona zostanie w poniedziałek o godz. 11.00 w kościele.

Pochowanie nastąpi z pełnymi wojskowymi honorami w Champion Meadow Brook Memorial Park.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o przekazanie pamiątkowych datków w imieniu Billa na rzecz Kościoła rzymskokatolickiego św. wybór.

Opiekę i profesjonalną obsługę powierzono Zakładowi Pogrzebowemu Staton-Borowski, 962 North Road NE, Warren, OH 44483, 330-394-6200. Oddany służbie bliskim. Ten nekrolog można obejrzeć i przesłać kondolencje na www.statonborowskifuneralhome.com.

READ  Mark Cavendish ponownie wygrywa po trzyletniej przerwie

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *