Connect with us

Zabawa

Widzowie Eurowizji są zachwyceni fenomenalną piosenkarką z Polski

Published

on

Widzowie Eurowizji są zachwyceni fenomenalną piosenkarką z Polski

Fani EUROVISION są zachwyceni oszałamiającą piosenkarką z Polski – bukmacherzy zmniejszyli jej szanse na wygraną o połowę.

Fani Konkursu Piosenki byli pod wrażeniem, gdy tego wieczoru na scenie Blanka Stajkow wykonała swoją piosenkę w ramach wielkiego finału.

Fani byli zachwyceni polską aktorką BlankąŹródło zdjęcia: AFP
Gwiazda zrobiła imponującą przerwę tanecznąŹródło zdjęcia: Alamy

Blanka (23 l.) zaśpiewała z całego serca utwór „Solo” w Liverpoolu, reprezentując Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji.

Brunetka wyglądała olśniewająco na scenie – występowała z długimi brunetkami opadającymi kaskadą na klatkę piersiową i miała na sobie efektowny makijaż.

Kiedy tańczyła po scenie w otoczeniu tancerzy rezerwowych, zdecydowała się na fioletowo-pomarańczową sukienkę z błyszczącymi rękawami.

Polska gwiazda na chwilę wyrzuciła mikrofon, aby wykonać kilka seksownych ruchów przed kamerą.

Widzowie w domu byli zachwyceni jej występem, wychwalając ją w mediach społecznościowych jako „oszałamiającą” i „cudowną”.

O byłej modelce na Twitterze napisano: „Kandydatka Polski jest najpiękniejszą kobietą na świecie, omg”.

„Nie mogę kłamać, absolutnie uwielbiam polską piosenkę” – dodała trzecia, a kolejna: „Polska! O mój Boże! To właśnie skłoniło mnie do tańca.”

„Polska jest performerem!” Piąty wyszedł spod pióra, a szósty stwierdził: „Polska jest w pierwszej PIĄTKĘ. Ona zjadła. Uff.

Jej występ nastąpił, ponieważ od dzisiejszego ranka jej szanse na wygraną spadły o połowę, ze 150/1 do 66/1 po jej występie.

Alex Apati z Ladbrokes powiedziała: „Polska Blanka rozpoczęła dzień jako outsider na poziomie 200/1, ale dzisiejszego popołudnia wzbudziła duże zainteresowanie i wydaje się, że po swoim ostatnim występie zyskała jeszcze więcej wielbicieli”.

„Do tego stopnia, że ​​na koniec wieczoru ich zakład wynosił zaledwie 66/1, aby znaleźć się na szczycie stołu”.

READ  3D Sparrow rozpoczyna produkcję czwartej serii 7 „Booba” dla Netflix
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *