Connect with us

Zabawa

WhatsApp umożliwia teraz przesyłanie historii czatów z Androida na iPhone’a

Published

on

WhatsApp dodaje możliwość przesyłania historii rozmów z Androida na iPhone’a, po wcześniejszym umożliwieniu użytkownikom tylko przesyłania czatów w drugą stronę (z iPhone’a na Androida). Funkcjonalność została ogłoszona przez dyrektora generalnego Meta, Marka Zuckerberga, post na Facebooku. Wczesne oznaki tej funkcji, która zostanie na razie wprowadzona w wersji beta, zostały już zauważone przez WABetaInformacja.

Aktualizacja pomaga w przypadku długotrwałego problemu z WhatsApp, w którym w przeszłości przesyłanie czatów między dwoma mobilnymi systemami operacyjnymi było trudne. Przesyłanie czatów z jednego urządzenia iOS na drugie lub z jednego urządzenia z Androidem na drugie jest łatwe, ale generalnie nie między dwoma różnymi systemami operacyjnymi.

Proces transferu działa tylko na nowych lub fabrycznie zresetowanych iPhone’ach i wykorzystuje istniejące Apple’a Przełącz na iOS Aplikacja na Androida (pomaga już przenosić kontakty, wpisy w kalendarzu, wiadomości SMS i nie tylko). Podczas konfiguracji iPhone’a wybierz opcję „Przenieś dane z Androida”, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami w aplikacji na Androida. Po pełnym skonfigurowaniu iPhone’a otwórz WhatsApp i zaloguj się przy użyciu tego samego numeru telefonu. Powinna pojawić się Twoja istniejąca historia czatów na Androida.

Aby rozpocząć transfer, musisz mieć system Android 5 lub nowszy na urządzeniu z Androidem i iOS 15.5 na iPhonie. Niestety, jeśli masz już istniejącą historię czatów na iOS, zaimportowana historia Androida ją zastąpi.

Przeczytaj oryginalny artykuł tutaj

Odmowa odpowiedzialności! Verve Times to automatyczny agregator wszystkich mediów na świecie. W każdej treści wskazane jest hiperłącze do głównego źródła. Wszystkie znaki towarowe należą do ich prawowitych właścicieli, a wszelkie materiały do ​​ich autorów. Jeśli jesteś właścicielem treści i nie chcesz, abyśmy publikowali Twoje materiały, skontaktuj się z nami mailowo – [email protected]. Treść zostanie usunięta w ciągu 24 godzin.
READ  Ilona Royce Smithkin, nieprawdopodobna muza w modzie i sztuce, umiera w wieku 101 lat
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.