Connect with us

Zabawa

Uwodzicielska Izabella Krzan pozuje w kostiumie kąpielowym. „Uff, jak było gorąco”

Published

on

Izabella Krzan kilka lat temu trafiło na pierwsze strony gazet. Piękna modelka, która zdobyła tytuł w 2016 roku Miss PoloniaSzybko zdobyła uznanie w oczach producentów telewizyjnych i jest obecnie jedną z gwiazd Telewizja Polska.

Izabella Krzan Od kilku sezonów pracuje jako prezenterka w kultowym programie TVP „Koło fortuny”. Początkowo Towarzyszył jej Rafał Brzozowskiale teraz jest obsługiwany Norbi. Gwiazdy mogliśmy także oglądać podczas 57. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie zaprezentowała się znakomicie. Postanowiła nadrobić trudności związane z ciężką pracą na zasłużonym urlopie.

przeczytaj także:: Gdzie gwiazdy wyjeżdżają na wakacje? Niektórzy wolą popularne kurorty, inni wybierają oryginalne miejsca docelowe

Dalszą część artykułu obejrzyj wideo:

Izabella Krzan od kilku dni cieszy się zasłużonym urlopem. Gwiazda TVP odpoczywa w słonecznej Portugalii, gdzie swoją figurą uwodzi miejscowych i wszystkich swoich fanów na Instagramieponieważ udostępnia internautom piękne zdjęcia wybrzeża Atlantyku.

Izabella Krzan zachwyca posągiem na słonecznej plaży

Izabella Krzan w ostatnich dniach Pozowała już do zdjęć na szczycie skały na tle stromych wzgórz, bezludnej plaży i bujnej roślinności. Tym razem moderator „Wheel of Fortune” Zestawiła jej małą, ale doskonale ukształtowaną i uwodzicielską sylwetkę z ogromnymi i majestatycznymi skałami w kolorze ziemi.

Polecamy:: Brzozowski opuścił „Kola Fortuny”. Dzięki tym występom przeszedł do historii

W tym kontraście gwiazda TVP, która ma na sobie tylko czerwony dwuczęściowy kostium kąpielowy, wygląda naprawdę oszałamiająco, czego nie kryją komentarze fanów.

Izabella Krzan o słonecznym ciele z gorącej Portugalii rozpaliła emocje związane nie tylko z jej urodą, ale także wzbudziła zazdrość innej natury. Biorąc pod uwagę pogodę za oknem, możemy tylko pomarzyć o podobnej temperaturze i opalaniu się na plaży. Dziennikarz z TVP też poszedł tą samą drogą żartobliwie zasugerowała, że ​​powinniśmy jej zazdrościć.

READ  Włoscy rockmani Maneskin uwielbiają zacierać stereotypy dotyczące płci

Wszyscy chcielibyśmy zobaczyć podobną scenerię w poniedziałki. Życzymy Izabelli Krzan udanych wakacji i czekamy na nowe relacje ze słonecznego wybrzeża Atlantyku.

Zobacz też:

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z życiem gwiazd, ponownie odwiedź naszą stronę internetową!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *