Connect with us

Zabawa

Ustawodawstwo anty-LGBTQ + w Tennessee szkodzi dzieciom, które potrzebują naszej pomocy

Published

on

Clarksville Now publikuje opinie, które reprezentują obie strony różnych tematów. Przedstawione opinie niekoniecznie odzwierciedlają opinie redakcji lub kierownictwa. Aby dołączyć do rozmowy, wyślij swoje przemyślenia na adres [email protected]

Wkład Danielle N. Ladd-Suits, Master of Research in Education, Łaciński ekspert:

Biorąc pod uwagę fundusz powierniczy ogłoszony niedawno przez gubernatora Billa Lee w celu pomocy studentom z problemami ze zdrowiem psychicznym, chcę omówić rolę ustawodawstwa anty-LGBTQ + przyjętego przez Senat Tennessee i wzywam każdego przywódcę społeczności do wypowiedzenia się przeciwko niemu. Sam gubernator powołał się na Fundację Jasona, z której obecnie korzysta organizacja Clarksville Montgomery County School System w celu szkolenia nauczycieli i personelu w zakresie zapobiegania samobójstwom.

Według Fundacji Jason:

Nastolatki LGBTQ często są bardziej narażone na samobójstwo niż ich heteroseksualni rówieśnicy.

    • 81,9% uczniów LGBT było prześladowanych w szkole z powodu ich orientacji seksualnej
    • 63,5% nie czuło się bezpiecznie w szkole
    • 60,4% uczniów LGBT nigdy nie zgłosiło incydentu molestowania lub napaści na personel szkoły.

Chociaż samobójstwo zdecydowanie nie zna granic, badania wyraźnie pokazują, że populacja LGBTQ + jest szczególnie narażona, zwłaszcza w częściach kraju, w których ich tożsamość jest prawnie kwestionowana. Fundacja Jason zapewnia również porady, w jaki sposób szkoły mogą pomóc tej populacji:

Niezwykle ważne jest, aby wszyscy uczniowie czuli się mile widziani i bezpieczni w szkole. Uczniowie LGBTQ częściej mają myśli samobójcze i próby samobójcze niż ich heteroseksualni koledzy. Moduł szkoleniowy i badania zostaną przeprowadzone przez dr. Scott Poland i Richard Lieberman, uznani eksperci w zapobieganiu samobójstwom.

Jako dziwna osoba, która jest nauczycielem, jestem zbulwersowana, że ​​Tennessee stara się o chwiejną ustawę „Don’t Say Gay” z 2012 roku. Zwłaszcza w czasach, gdy najbardziej podstawowe potrzeby studentów wyraźnie nie są zaspokajane, prawodawcy wybierają te tematy, a pościgi kosztem niektórych z najbardziej bezbronnych członków naszego społeczeństwa są nikczemne. Dlaczego ustawodawca zarządza materiałami dydaktycznymi, gdy uczniowie głodują? Dlaczego ustawodawcy zabraniają komuś uspokajania i potwierdzania tożsamości dziecka w celu ustalenia jego tożsamości, kiedy badania mówią nam, że dziecko może nie dotrzeć do swoich następnych urodzin bez bezpiecznej osoby dorosłej u boku?

READ  Silne ostrzeżenie od Mayo Doctor o wariancie Delta COVID - CBS Los Angeles

Co ważniejsze, gdzie liderzy systemu szkolnego hrabstwa Clarksville-Montgomery mówią o tym ataku? Gdzie burmistrzowie powiatu i miasta wypowiadają się przeciwko tej nieustannie maszerującej nienawiści? Wydaje się oczywiste, że tak zwani liderzy tego miasta zbytnio boją się politycznego sprzeciwu, by stanąć w obronie tego, co według badań naukowych jest dobre dla naszych dzieci.

Garnitury Danielle N. Ladd

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *