Connect with us

Zabawa

USO wspiera członków serwisu w Europie Wschodniej

Published

on

USO wspiera członków serwisu w Europie Wschodniej

ARLINGTON, Wirginia., 24 lutego 2022 /PRNewswire/ — Zjednoczone organizacje serwisowe (USO) stanowi ważne wsparcie dla stacjonujących tam wojsk amerykańskich Wschodnia Europa pośród kryzysu Ukraina. Podnoszące morale programy USO są wdrażane na całym świecie, aby wzmocnić naszych członków służby, łącząc ich z rodziną, domem i krajem, bez względu na to, dokąd prowadzą ich misje.

„Chociaż rozmieszczenia są częścią podróży naszych członków służby i ich rodzin, rozłąka i niepewność są jednymi z najtrudniejszych aspektów życia w wojsku” – powiedział dyrektor operacyjny USO Alana Reyesa. „Dlatego USO zawsze wspiera członków służby i ich rodziny w sile i wsparciu, zwłaszcza podczas tych krótkodystansowych wdrożeń”.

Pracownicy i wolontariusze USO w Stany Zjednoczone oraz Europa pracować przez całą dobę, aby nasze wojsko było silne, zrewitalizowane i połączone z bliskimi w terenie, zapewniając pomocne zasoby za pośrednictwem programów USO. Zawiera:

  • Zapewnienie Wi-Fi i call center Utrzymywanie łączności członków usługi z rodziną, domem i krajem. Jest to szczególnie ważne dla tysięcy żołnierzy w Wschodnia Europa którzy w przeciwnym razie nie mają dostępu do telefonów komórkowych i laptopów.
  • dystrybucja pakietów opieki USO, które występują w dwóch wersjach smakowych: zestawy higieniczne z niezbędnymi przyborami toaletowymi oraz paczki z przekąskami z artykułami spożywczymi, które przypominają im o domu. Pakiety te zapewniają, że członkowie usług czują się wspierani i doceniani przez ich kraj.
  • Nadawanie programów USO2GO i przenośnych boxów do jednostek wojskowych w ruchu. Pakiety te obejmują przekąski, przybory toaletowe, gry i sprzęt sportowy, aby zapewnić rozrywkę żołnierzom, jednocześnie dając im bardzo potrzebne możliwości relaksu.
  • Zapewnienie ciepłych posiłków do rozmieszczonych żołnierzy i ich rodzin w domu.
  • Aby zapewnić członkom usług na całym świecie miejsce na relaks w fizycznych lokalizacjach USO Europa, w tym nowo otwarte centrum w Polska i niezamieszkane centra w Wschodnia Europa.
  • Dostarczamy tysiące kocyków, czapek i ogrzewaczy do rąk dla osób pracujących w ekstremalnie zimnych środowiskach.
  • Wspieranie rodzin wojskowych na froncie domowym z działaniami na rzecz budowania społeczności, możliwościami komunikowania się z bliskimi w terenie i innymi niezbędnymi zasobami.
READ  Kasyno online w Polsce. Korzyści gracza

Aby dowiedzieć się, jak możesz pomóc USO we wsparciu wojsk, odwiedź: USO.org.

Kontynuuj przestrzeganie USO Facebook, Świergotoraz Instagram o aktualizacje i dołącz do rozmowy z #BetheForce i #MoreThanThanks w mediach społecznościowych.

O USO:
USO wzmacnia członków amerykańskiej służby, utrzymując ich łączność z rodziną, domem i krajem przez cały czas ich służby dla narodu. W setkach miejsc na całym świecie jesteśmy zjednoczeni w naszym zaangażowaniu w łączenie członków naszych usług i ich rodzin poprzez niezliczone akty opieki, komfortu i wsparcia. USO jest prywatną organizacją non-profit, a nie agencją rządową. Nasze programy, usługi i wycieczki rozrywkowe są możliwe dzięki Amerykanom, wsparciu naszych partnerów korporacyjnych oraz zaangażowaniu naszych wolontariuszy i pracowników. Aby dołączyć do nas w tej ważnej misji i dowiedzieć się więcej o USO, odwiedź USO.org lub dalej nas śledź Facebook, Świergotoraz Instagram.

Kontakt z mediami:
Dan Drummond
[email protected]
202-243-8621

ŹRÓDŁO USO

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *