Connect with us

Zabawa

Udany międzynarodowy program Netflix ma zostać ponownie uruchomiony

Published

on

Udana seria francuska Zadzwoń do mojego agenta!, który jest teraz dostępny w serwisie Netflix w USA, doczeka się wielu przeróbek na całym świecie. Chociaż nie trwają prace nad przeróbką w USA, trwają prace nad wersją brytyjską, która będzie dostępna w Sundance Now w USA. Kanały w Korei Południowej, Indonezji, Filipinach, Malezji, Polsce i na Bliskim Wschodzie zamówiły lokalne wersje programu, różnorodność raporty. Adaptacja z Indii, Zadzwoń do mojego agenta: Bollywood, jest już dostępny w serwisie Netflix.

Oryginalna francuska seria zatytułowana Dziesięć procent (Dziesięć procent), została stworzona przez Fanny Herrero. Śledzi grupę agentów talentów, którzy borykają się z wewnętrznymi problemami w swojej firmie podczas kontaktów z klientami. Zadzwoń do mojego agenta! wystartował na France 2 w październiku 2015 roku i zakończył się czwartym sezonem w 2020 roku. Jest teraz dostępny na Netflix w USA i będzie emitowany w ICI ARTV w Kanadzie. Pierwszy sezon wersji Bollywood został wydany na Netflix w październiku 2021 roku.

Wersja brytyjska jest produkowana przez Headline Pictures i BRON Studios, z udziałem Johna Mortona (Dwadzieścia dwanaście, W1A) jako główny pisarz. Program zostanie opublikowany na Amazon UK i Sundance Now w USA. Włoska wersja jest również produkowana w Palomar dla Sky.

Inne wersje Zadzwoń do mojego agenta! będzie dostępny na różnych platformach streamingowych. Filipiński remake zostanie wydany w HBO Go, a indonezyjski remake będzie dostępny w Disney+. Wersja dla Bliskiego Wschodu zostanie wydana w MBC, podczas gdy Astro ma wersję malezyjską. Polska wersja została opublikowana przez TVN. Nie ogłoszono partnera do remake’u Korei Południowej.

Wszystkie siedem przeróbek trafi do produkcji przed końcem roku. Wkrótce mogą zostać ogłoszone przeróbki dla Czech, Niemiec, Hiszpanii i Grecji. Na każdym terytorium „format zostanie dostosowany przez producentów, którzy mają dostęp do lokalnej puli talentów”, powiedziała Sabine Chemaly, dyrektor ds. międzynarodowej dystrybucji filmów w TF1 Studios. różnorodność. Każda wersja będzie podkreślać unikalne aspekty branży rozrywkowej w każdym kraju. Na przykład wersja brytyjska będzie koncentrować się na produkcjach teatralnych i West Endu.

READ  Hellbound na szczycie list przebojów Netflix pierwszego dnia

Francuz Zadzwoń do mojego agenta! pomógł napędzać jego obsadę do międzynarodowej sławy. Camille Cottin niedawno zagrała w hollywoodzkich filmach Dom Gucci oraz nie zmącona woda. Laure Calamy zarezerwowała role filmowe, które zdobyły jej nagrody, w tym Mój osioł, mój kochanek i ja, oraz Pełny etat. W serialu występują także Thibault de Montalembert, Liliane Rovere, Fanny Sidney, Nicolas Maury, Stéfi Celma i Assaad Bouab.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.