Connect with us

Sport

Typy na Mistrzostwa Świata Polska vs. Argentyna: Spodziewaj się, że Lionel Messi i spółka będą strzelać stosy

Published

on

Argentyna i Polska mają szansę na wyjście z grupy C po wygranej w środę.

Narracja przed meczem: Polska wygrywa z Arabią Saudyjską i zajmuje pierwsze miejsce w grupie C z czterema punktami, co oznacza, że ​​potrzebuje tylko jednego punktu, aby zakwalifikować się do 1/8 finału. Argentyna może przejść przez remis, ale wolałaby to zrobić po wygranej.

Sprawdź nasze najlepsze typy na Mistrzostwa Świata między Polską a Argentyną na mecz 30 listopada.

możliwości od 15:38 ET 28.11.2022.

Typy na Mistrzostwa Świata Polska – Argentyna

najlepsza oferta : Argentyna powyżej 14,5 prób strzałów (-110)

Lionel Messi i spółka nie chcą zostawiać niczego przypadkowi iw tym meczu mają zbombardować Polskę strzałami.

Polska pozwoliła Arabii Saudyjskiej na 16 strzałów w sobotę i była też decydująca w nadmiarze. To był słaby występ w obronie, którego nie można było przemilczeć zwycięstwem. Uważamy, że Argentyna jest lepszą drużyną niż Arabia Saudyjska, pomimo ich heroicznego zwycięstwa na otwarcie meczu z Argentyną.

Argentyna zdominowała grę przeciwko Arabii Saudyjskiej w tym meczu, odnotowując 15 strzałów z 69% posiadania piłki przy stracie. Podopieczni Lionela Scaloniego powinni być w stanie utrzymać słabszą polską drużynę na własnej połowie przez większą część meczu.

Podejrzewamy również, że Polacy będą próbowali zaparkować autobus w tym meczu, ponieważ brakuje im tylko jednego punktu. Jak na ironię, może to doprowadzić do serii prób strzałów z Argentyny.

Granie po własnej stronie i pozwalanie przeciwnikowi na posiadanie piłki pozwala na wiele dośrodkowań i prób z dystansu. Cóż, większość z nich nie znajdzie sieci, ale w tym scenariuszu jest to w porządku.

Kluczowe statystyki: Argentyna zanotowała ponad 15 strzałów w czterech z ostatnich pięciu meczów.

Szybki wybór

Polska poniżej 0,5 bramki (-124): W sobotę Argentyńczycy wycofali się z defensywy przeciwko Meksykowi i nie powinni mieć problemu z zrobieniem tego samego w meczu z Polską. Argentyna pokonała Meksykanów zaledwie czterema strzałami, z których tylko jeden trafił w bramkę.

READ  Speedway of Nations 2022 - Kiedy to jest? Widać więc, kto, podobnie jak Wielka Brytania, staje w obronie korony

Arabia Saudyjska strzeliła dwa gole w meczu z Argentyną, ale to było trochę szczęścia. Saudyjczycy oddali łącznie tylko trzy strzały, prowadząc 69-31 i spodziewając się nędznego 0,17 gola.

Argentyna powinna zastąpić Roberta Lewandowskiego i spokojnie poradzić sobie z resztą polskiego ataku.

Postaw teraz: pełny dostęp Rynki zakładów na mistrzostwa świata

Argentyna wygrywa (-200): To kredowe, ale jeśli szukasz sposobu na wygranie tej gry, oto jest. Znacznie bardziej utalentowani niż Polska, Argentyna wiedzą, że muszą wygrać, aby zakwalifikować się do 1/8 finału.

Argentyńczycy wypadli z fazy grupowej w czterech kolejnych turniejach, w tym we wszystkich trzech z udziałem Messiego.

AP

Avery Perri pisze o zakładach sportowych dla NorthStar Bets. NorthStar Bets jest własnością NordStar Capital, która jest również właścicielem Torstar, spółki macierzystej Star. Śledź go na Twitterze: @AveryPerri

Zastrzeżenie Ta treść powstała w ramach partnerstwa i jako taka może nie spełniać standardów bezstronnego lub niezależnego dziennikarstwa.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *