Connect with us

Zabawa

The Woman King pojawi się na Netflix w lutym 2023 roku w wybranych regionach

Published

on

The Woman King pojawi się na Netflix w lutym 2023 roku w wybranych regionach

Kobieta-król — zdjęcie: TriStar Pictures / Sony Pictures Release

Wielki film Violi Davis z 2022 r., Kobieta Króltrafi na Netflix w lutym 2023 roku w dwóch regionach, a kolejne pojawią się później.

Właśnie zadebiutował na TIFF Świetny recenzje Ogólnie rzecz biorąc, film ma trafić do kin 16 września 2022 r.

Film wyreżyserowany przez Ginę Prince-Bythewood opowiada o żeńskiej jednostce wojowników chroniącej Dahomej w Afryce Zachodniej w XIX wieku.

Viola Davis przewodzi obsadzie, ale także prezentuje talenty Thiso Mbedu, Lashany Lynch, Sheili Atim i Johna Boyegi.


kiedy będzie Kobieta Król być na Netflix w Stanach Zjednoczonych?

Film pojawi się w serwisie Netflix w ramach umowy z 2021 r., która obejmuje wszystkie premiery kinowe pierwszego okna w serwisie.

Podczas gdy załamania umowy wciąż są dopracowywane, jak dotąd wiemy, że film powinien dotrzeć do Netflix gdzieś pomiędzy 120 dniami (czyli kiedy ummah Poznaj Netflixa) i 168 dni (to kiedy Niezbadany Poznaj Netflixa).

Oznacza to, że obecnie byliśmy w oczekiwaniu Kobieta Król będzie transmitowany w serwisie Netflix US od 14 stycznia 2023 r. do 3 marca 2022 r.

2 lutego Netflix potwierdził to na Twitterze The Woman King wychodzi 16 lutego 2023 roku, dokładnie 153 dni po swoim teatralnym debiucie.

Inne Filmy Sony trafiły do ​​amerykańskiego serwisu Netflix uwzględnić w nadchodzących miesiącach Chcę z kimś zatańczyć oraz Lyle, Lyle, krokodyl.


kiedy będzie Kobieta Król być na Netflix w Indiach?

Netflix India ma obecnie również umowę dotyczącą produkcji w pierwszym oknie z Sony Pictures, chociaż znacznie łatwiej jest przewidzieć daty premiery niż w Stanach Zjednoczonych.

READ  Eurowizja 2023: Na finałowym pre-party pojawią się gwiazdy tegorocznego konkursu piosenki

W Indiach niezmiennie otrzymywali nowe filmy Sony dokładnie 120 dni po ich premierze kinowej. Oznacza to, że powinieneś dostać film w styczniu 2023 roku.


Będzie przesyłać strumieniowo inne regiony Netflix Kobieta Król?

Prawdopodobna odpowiedź brzmi: tak, chociaż nie mamy żadnych szczegółów i nie nastąpi to w najbliższym czasie.

Netflix szybko otrzymuje nowe filmy Sony w kilku regionach, chociaż ani Netflix, ani Sony nie promują umowy, jaką widzieliśmy w Stanach Zjednoczonych.

Netflix w Kanadzie i Wielkiej Brytanii otrzymuje filmy Sony po około dwóch latach od ich kinowej premiery. Dotyczy to również regionów takich jak Belgia, Grecja, Japonia, Polska, Hiszpania, Szwecja i Republika Południowej Afryki.

Oznaczałoby to, że Netflix będzie oglądać w tych regionach Kobieta Król dodane gdzieś w 2024 roku.

Inne regiony będą musiały poczekać jeszcze dłużej.

Zaktualizujemy ten post o więcej informacji o tym, kiedy Kobieta Król będzie dostępny w serwisie Netflix w nadchodzących miesiącach.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *