Connect with us

Zabawa

The Witcher: Monster Slayer to Pokemon Go spotyka Elder Scrolls: Blades – a my w to zagraliśmy

Published

on

Wiedźmin zaczynał jako seria książek fantasy, zanim eksplodował grami wideo o tej samej nazwie, a seria dotarła do nowych odbiorców dzięki programowi telewizyjnemu Netflix. Oczywiście wydaje się, że nadszedł czas, aby gra mobilna trafiła do wielkich fanów – więc przygotuj się na grę inspirowaną… Pokémon Go?

Tak, Wiedźmin: Pogromca potworów, nowa gra stworzona przez polskie studio Spokko i wydana na całym świecie 21 lipca, to gra mobilna oparta na lokalizacji, która obejmuje twoje otoczenie fantastycznymi środowiskami pełnymi potworów i zadań. Podobnie jak w Pokémon Go od twórcy gier Niantic, musisz wędrować po świecie rzeczywistym, aby stawić czoła wymagającym wrogom, zbierać przedmioty i odkrywać historię.

Gra jest trochę skrzyżowaniem Pokémon Go i Elder Scrolls: Blades – zamiast łapać potwory, przesuwasz palcem, aby ciąć je mieczem, choć prawdopodobnie znasz oleje, mikstury, bomby i magię, które są przydatne dla odpowiedniego dla każdego wroga, tak jak w głównych grach. Ale Monster Slayer ma coś wyjątkowego, co pasuje do jego bogatego literackiego, interaktywnego i filmowego pochodzenia: historię.

(Źródło zdjęcia: przyszłość)

„Nie jest tak łatwo stworzyć grę fabularną na urządzeniach mobilnych, a jeszcze trudniej stworzyć grę lokalizacyjną, ale jest wiele, wiele możliwości” – powiedział Przemek Tarczyński, projektant i kierownik fabuły The Witcher: Monster Slayer Wywiad z Quest TechRadar. „Nie sądzę, żeby ktokolwiek inny próbował, przynajmniej do tego stopnia, lub z takim sukcesem”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *