Connect with us

Zabawa

The Fallen Sun sprawia, że ​​scena otwierająca jest „mniej przerażająca”

Published

on

Twórca Luter oddał to Netflixa poprosił go o zmianę płci pierwszej ofiary nowego filmu.

Poprzez Luterpięć sezonów od 2010 do 2019 roku, dramat kryminalny BBC Idrys Elbazwykle zaczyna się od makabrycznego morderstwa kobiecej postaci.

W rzeczywistości wiele dramatów kryminalnych, randki Jesień Do wykonywanie obowiązkówpolegać na przedstawieniach skrajnej przemocy wobec kobiet, aby efekt był bardziej mrożący krew w żyłach.

Ale Luter: Upadłe słońcektóry jest teraz wypuszczany, zaczyna się od zabójstwa mężczyzny – a autor Neil Cross wyjaśnił, że była to specjalna prośba Netflix.

Rozmawiać z NiezależnyCross odniósł się do niepowodzeń, jakich doznał w przeszłości z powodu przemocy w serialu wobec kobiet.

„Wspomniano już wcześniej, że ludzie czują się nieswojo, gdy kobiety są zastraszane w USA Luter – nie bez powodu” – powiedział, dodając: „Jednak dziwne jest to, że kiedy się to policzy, jest o wiele, wiele więcej męskich ofiar Luter niż są kobiety.

„Ale z powodów, których boję się przesłuchiwać zbyt głęboko, ofiary płci żeńskiej rezonują i przerażają głębiej”.

Cross powiedział, że z powodu tych statystyk „w pierwszym szkicu była wyzywająca część mnie”, która zobaczyła, jak powiedział: „O cholera – ofiarą będzie kobieta, ponieważ to jest bardziej przerażające”.

Powiedział jednak, że był to „jeden moment”, w którym wkroczył Netflix.

„Powiedzieli:„ Czy chciałbyś trochę o tym pomyśleć? I powiedziałem: „Cóż, będzie mniej przerażające”. Martwiłem się, że tak może być”.

Andy Serkis jako David Robey w Luther: The Fallen Sun (Netflix)

Jednak Cross zgodził się, wyjaśniając: „Ale tak naprawdę mieli rację”.

Luter: Upadłe słońce jest już dostępny do transmisji, a widzowie byli w nim od czasu jego premiery w zeszłym tygodniu Wskazuje na rażącą dziurę fabularną w nowym filmie.

READ  Tytuły Stranger Things prowadzą Netflix do wprowadzenia pierwszej na świecie platformy do gier | Aktualności

Pierwotnie opublikowane

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *