Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    HUMANMAG
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    HUMANMAG
    Home»Sport»Tenis olimpijski – „Jestem tu na dobry czas”, mówi Osaka, gdy rywale odpadają
    Sport

    Tenis olimpijski – „Jestem tu na dobry czas”, mówi Osaka, gdy rywale odpadają

    26 lipca, 2021Brak komentarzy2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Email
    Tenis olimpijski – „Jestem tu na dobry czas”, mówi Osaka, gdy rywale odpadają
    Share
    Facebook Twitter Pinterest Reddit WhatsApp Email

    Igrzyska Olimpijskie w Tokio 2020 – Tenis – Kobiety – Runda 2 – Ariake Tennis Park – Tokio, Japonia – 26 lipca 2021 r. Naomi Osaka z Japonii reaguje podczas meczu drugiej rundy ze Szwajcarią Viktorija Golubic REUTERS / Mike Segar

    TOKIO, 26 lipca (Reuters) – Japonka Naomi Osaka cieszy się czasem na igrzyskach w Tokio, podczas gdy inni pretendenci do medali odpadli we wczesnych rundach turnieju olimpijskiego.

    Numer dwa na świecie, który z powodów psychologicznych wrócił na boisko podczas French Open, a także przegapił Wimbledon, prawie nie odczuł niepokoju w pierwszych dwóch meczach tego wydarzenia.

    Odpychała przeciwników na bok w prostych zdaniach i śpiewająco opanowała nadmierną uwagę, jaką cieszyła się na ojczystej ziemi. Kontynuuj czytanie

    „Jestem tutaj na dobry czas”, napisał na Twitterze Osaka, który rozpalił olimpijski płomień podczas ceremonii otwarcia w piątek po pokonaniu Szwajcarki Viktoriji Golubic 6:3 6:2 w Ariake Tennis Park.

    Tego samego nie można powiedzieć o ich najbliższych rywalach. Trzecia światowa Aryna Sabalenka z Białorusi odpadła z turnieju w poniedziałek po zaciętym trzysetowym pojedynku z entuzjastyczną Donną Vekic z Chorwacji.

    Porażka Sabalenki nastąpiła dzień po tym, jak Australijczyk, numer jeden, Ash Barty, został wyeliminowany z turnieju po zapierającej dech w piersiach niespodziance przez Hiszpankę Sarę Sorribes Tormo. Kontynuuj czytanie

    Dwukrotna zwyciężczyni Wimbledonu Petra Kvitova również została pokonana w poniedziałek i odpadła 5:7, 6:3, 6:0 z Belgijką Alison van Uytvanck, a ubiegłoroczna zwyciężczyni French Open, Iga Świątek, również zrobił 6:3 7:6 (4) przegrał. do Hiszpanki Pauli Badosa.

    Sprawozdawczość Rozanny Latiff; Montaż przez Clare Fallon

    Nasze standardy: Zasady zaufania Thomson Reuters.

    Zofia Nałkowska

    Zofia Nałkowska jest autorką publikującą na portalu humanmag.pl, gdzie zajmuje się tematami z zakresu aktualności, polityki, biznesu, technologii, sportu, rozrywki i stylu życia. Koncentruje się na rzetelnym przekazywaniu informacji, śledzeniu bieżących wydarzeń oraz prezentowaniu tematów ważnych dla czytelników w sposób jasny, przejrzysty i przystępny.

    READ  1 osoba zginęła w pożarze domu w Polsce | Wiadomości, sport, praca
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn WhatsApp Reddit Email
    Previous ArticleMMO New World firmy Amazon trafiło w weekend do 200 000 graczy jednocześnie
    Next Article Muzeum Jabłka z 1500 wystawami do otwarcia w Polsce

    Related Posts

    Szef olimpijski: Polska celuje w 16 medali na igrzyskach w Paryżu

    29 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego będzie pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 | KLRT

    29 lipca, 2024

    Polski duet wykorzystuje swoje niezwykłe wyjazdy sportowe

    28 lipca, 2024

    Kontuzjowany polski napastnik Robert Lewandowski nie wystąpi w meczu otwarcia Euro 2024

    23 lipca, 2024

    Trener Polski Probierz jest przekonany, że Lewandowski zagra na Mistrzostwach Europy

    23 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego jest pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 – WWLP

    21 lipca, 2024
    Add A Comment
    Leave A Reply Cancel Reply

    Navigate
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    Pages
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    © 2026 HumanMag. All rights reserved.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.