Connect with us

Zabawa

Tancerz Maksim Chmerkowski wraca do Polski w ramach akcji humanitarnej

Published

on

Tancerz Maksim Chmerkowski wraca do Polski w ramach akcji humanitarnej

Maksim ChmerkowskiThe Ukraina-urodzony były Taniec z gwiazdami Profi, który na początku tego miesiąca zamieścił w mediach społecznościowych informację o swoim locie powrotnym z ogarniętego wojną Kijowa do Los Angeles przez Polskę, wrócił do Polski, aby pomóc w akcji humanitarnej.

Chmerkowski ogłosił swoje najnowsze wysiłki w nagraniu wideo na Instagramie opublikowanym wczoraj wieczorem z Polski (patrz poniżej).

Więcej z Deadline

„Witam wszystkich” – mówi na nagraniu. „Czuję się dobrze. Mam się dobrze. Spędziłem trochę czasu w domu. Korzystałem z pogody w Los Angeles, spotkałem się z rodziną i przyjaciółmi i oczywiście spędziłem trochę czasu”. Chmerkowski twierdzi, że ma „konkretne sposoby, aby pomóc” i ogłasza, że ​​wraz z rodziną, w tym bratem i ojcem, założył organizację charytatywną BAranova 27 i a Przejdź do strony Zafunduj mi.

„Dla tych, którzy śledzą, Baranova 27 to adres, pod którym urodziliśmy się mój ojciec, ja i Val w Odessie na Ukrainie” – mówi Chmerkovskiy. „Więc tam, że tak powiem, leżą nasze korzenie. Ciężko pracowaliśmy, aby Baranova 27 była tak duża, jak się zaczęła, i aby mogła tak pozostać.”

Chmerkowski twierdzi, że będzie pracował w Polsce nad organizacją i dystrybucją pomocy, dodając, że będzie wspierał organizację charytatywną BStrong Bethenny Frankel w jej wysiłkach na rzecz Ukrainy.

Tancerka, która kręciła projekt w Kijowie, zadzwoniła Świat Tańca UA Gdy rozpoczęła się rosyjska inwazja, jego wiadomość na Instagramie kończy się wezwaniem widzów do utrzymania zainteresowania trwającym kryzysem.

„Byłbym naprawdę wdzięczny, gdybyś wziął dzień wolny” – mówi Chmerkovskiy. „Wyłącz się, idź do kościoła, spędź czas z rodziną. Rób swoje. Ale proszę, wróćcie do nas i uświadomcie sobie, że wiele osób nadal potrzebuje naszej pomocy i powinniśmy nadal zapewniać to wsparcie, ponieważ pokazaliśmy teraz Ukrainę jako świat, że wszyscy możemy zrobić to razem”.

READ  Qurate Retail Group świętuje Narodowy Miesiąc Dziedzictwa Latynoskiego

Kryzys humanitarny, mówi Chmerkowski, „pogarsza się, ludzie cierpią jeszcze bardziej”.

Najlepszy termin

Zapisać się do Termin biuletynu. Aby uzyskać najświeższe informacje, śledź nas dalej Facebook, ŚwiergotI Instagrama.

Kliknij tutaj, aby przeczytać cały artykuł.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *