Connect with us

Sport

Sześciu byłych alpinistów weźmie udział w czwartkowym Dniu Zawodowym WVU

Published

on

Sześciu byłych wspinaczy z Zachodniej Wirginii weźmie udział w zawodowym dniu uniwersytetu przed zwiadowcami NFL, ogłosiło WVU w tym tygodniu. Profesjonalny dzień rozpoczyna się w czwartek rano i obejmuje obrońca Dariusa Stillsa, liniowego Tony’ego Fieldsa II, odbiorcę TJ Simmonsa, ofensywnych liniowych Chase Behrndt i Michaela Browna oraz długiego lucjanina Kyle Poland.

Stills i Fields otrzymali zaproszenia na tegoroczne NFL, ale z powodu pandemii nie ma osobistego kombajnu. Trenerzy WVU Neal Brown, Stills, Fields, Simmons i Michael Brown będą przemawiać z mediami po wydarzeniu.

Stills, była gwiazda Fairmont Senior High i Big 12 Defensive Lineman w 2020 roku, zakończyła sezon 2020 z 25 wślizgami, w tym 7,5 przeciw przegranej, 3,5 worka i przechwyceniem. Został uznany za All-American Consensus, pierwszy WVU od 2006 roku.

Przed tym sezonem Fields przeniósł się do WVU po trzech sezonach jako starter w Arizonie. Poprowadził wspinaczy w sumie 88 próbami, a także miał cztery ataki na przegraną, worek i przechwycenie. Fields uczestniczył w turnieju Reeses Senior Bowl w Mobile w Alabamie na początku tego roku.

Simmons zrobił 23 przyjęcia na 401 jardów i cztery przyłożenia w ośmiu meczach tego sezonu. Behrndt rozpoczął dziewięć meczów na środku, a Brown sześć w obronie. Polska była przez cały sezon najdłużej lucjanem zespołu.

Witamy w nowym domu WVU z wiadomościami, analizami i rekrutacją w piłce nożnej i koszykówce. Jak my Facebook, Śledź nas na Świergot i spójrz na nas youtube. I nie zapomnij zasubskrybować wszystkich naszych produktów dostarczanych bezpośrednio do Twojej skrzynki odbiorczej.

READ  Bayern Monachium opuszcza piłkarza po pięciu latach. Piłka nożna "Będziemy za tobą tęsknić"
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *