Connect with us

Zabawa

Sylwester TVP. Znamy ceny Zenona Martyniuka, Cleo i Marcina Millera. W tym roku możesz być rozczarowany

Published

on

Tegoroczny Sylwester będzie inny niż ten, który znamy z poprzednich lat. Z powodu pandemii coronawiusa Nadawcy zrezygnowali z wydarzeń na żywo i zdecydowali się na realizację koncertów w studiu. Jacek Kurski W jednym z wywiadów stwierdził, że robi wszystko, aby „Sylwester z Dwójką był nowym rokiem marzeń”.

Sylwester. Wiemy, kto wystąpi w Polsacie. A co z TVP? Zdecydowano, kto ma grać

Sylwester TVP. Znamy ceny Zenona Martyniuka, Cleo i Marcina Millera

Znamy już kilka nazwisk, które pojawią się na imprezie sylwestrowej organizowanej przez Telewizję Polską. Nie mogło zabraknąć Zenon MartyniukKto jest jedną z czołowych gwiazd muzyki TVP. Pojawi się również na przyjęciu Cleo i Marcin Miller z zespołem Boys.

Okazuje się jednak, że gwiazdy nie mogą spodziewać się w tym roku wygórowanych pensji. Jak podaje Gossip, Zenon Martyniuk może liczyć „tylko” na 50 000 złotych:

Widzowie telewizyjni uwielbiają disco polo, a zwłaszcza zenek. Nikt taki jak on nie rozśmiesza ludzi. Zarząd jest przekonany, że podczas występu Zenka frekwencja będzie rekordowa, stąd jego ocena w postaci gwiazdek – 50 tys. Zł – powiedział w rozmowie z Gossip współpracownik TVP.

Udało nam się ustalić, że Cleo zarobi na noworoczne występy wokalne na scenie 30 000 zł, a Marcin Miller i zespół Boys wniesie 35 000 zł.

Obejrzyj wideo
Zenek Martyniuk: Nie rozróżniam gatunków muzycznych. Nagrywam piosenki, które są chwytliwe

Tegoroczne ceny sylwestrowe są niższe niż w poprzednich latach, a niektóre gwiazdy nie chcą pojawiać się w polskiej telewizji ze względu na ich konotacje z obozem rządzącym:

Stawka spadła, bo artyści nie nagrywają koncertu na wakacjach, ale wcześniej w studiu – nie na mrozie. Innym powodem jest oczywiście kryzys. Stawki Polsatu są jeszcze niższe niż TVP, ale wiele gwiazd wybiera Polsat, ponieważ nie chcą pojawiać się w telewizji państwowej.

Przypomnijmy, że TVP występowała w sylwestra trzy lata temu Luis Fonsiktóry otrzymał pół miliona złotych za zaśpiewanie swojej piosenki „Despacito” z playbacku. Rok temu mieliśmy okazję zobaczyć Natalia Oreiroktóry również nie uhonorował publiczności występem na żywo.

READ  Maciej Dowbor pokazał swojego młodszego brata na Instagramie. "Czy jesteśmy tacy sami?"

Natalia OreiroPowtórzenie rozmowy, tj. H. Największa gwiazda Sylwestra Marzeń z TVP zaśpiewała z playbackami

Zamierzasz zobaczyć Sylwestra w Dwójce?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *