Connect with us

Sport

Susan D. Bacon 1971-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

LAS VEGAS — 50-letnia Susan Diane Bacon, kochająca córka, siostra i ciotka, opuściła nas wcześnie ze swojego domu w Las Vegas w środę 14 września 2022 roku.

Susan urodziła się w Youngstown 6 października 1971 roku jako córka Jamesa B. Bacona i Carol A. Bacon. Ukończyła Austintown Fitch High School w 1990 roku i Kent State University w 1996 roku z tytułem licencjata z projektowania mody.

Susan rozpoczęła karierę w Walt Disney World. Pracowała w dziale garderoby, pomagając tworzyć i konserwować kostiumy do wielu seriali i postaci Disneya. Susan przeprowadziła się do Las Vegas i przez 16 lat pracowała przy pirackich pokazach na Wyspie Skarbów, zajmując się garderobą i krawiectwem, „aby przedstawienie mogło trwać dalej”. Susan zajmowała się również niezależnym projektowaniem mody dla Nevada Ballet, Matta Gossa, Pussycat Dolls oraz celebrytów Lady Gagi i Katy Perry. Specjalizowała się w szyciu i projektowaniu kostiumów, szyciu wzorów oraz dopasowywaniu i naprawie kostiumów.

Susan kochała sztukę, muzykę, filmy, podróże i przebywanie z przyjaciółmi i rodziną. Jej ulubione filmy to Grease i Gone with the Wind. Brała udział w Zimowych Igrzyskach Olimpijskich w Salt Lake City i kilkakrotnie odwiedziła Nowy Jork. Podróżowała do Słowacji, Anglii, Włoch, Hiszpanii, Austrii i Szwajcarii.

Susan była miłą i łagodną osobą, która dokładała wszelkich starań, aby pomóc potrzebującym. Jej przyjaciele nazywali ją pieszczotliwie „Suebee”.

Susan przeżyła ojca, Jamesa Bacona z Neapolu na Florydzie; bracia James (Mary Beth) Bacon z Polski i David Bacon z Austintown; i siostrzeńcy, Nicholas Hlivak z Marysville i Jake Bacon z Polski. Pozostawiła również swoje dwa cenne koty, Chloe i Gidget, które znalazły nowych i kochających właścicieli.

Susan poprzedzała śmierć swojej matki Carol Bacon; i brat Patrick Bacon.

Konsultacje odbywają się w domu pogrzebowym Vaschak-Kirila, 3100 Canfield Road w Youngstown, poniedziałek 26 września 2022 r. od 16:00 do 19:00 oraz wtorek 27 września 2022 r. od 10:00 do 11:00 w St. Joseph Church, 4545 Nowy ks. Fedor.

READ  Włochy - Polska. Czy Piotr Zieliński powinien grać w reprezentacji?

Zamiast kwiatów można składać datki na pamiątkę na rzecz Opery Czeskiej Wilson, Wilson, Kan.; lub w Muzeum Uniwersytetu Stanowego Kent w Kent, Ohio.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.