Connect with us

Zabawa

Supernatural Horror Pic „Gra w windę” wchodzi do produkcji w Kanadzie – termin

Published

on

EKSKLUZYWNY: Kamery toczą się w Winnipeg, aby uzyskać nadprzyrodzony horror gra z windąz nowym dyrektorem na pokładzie. Produkcja rozpoczęła się w tym miesiącu z Rebekah McKendry (Znakomity) zastępuje Michaela Goi w filmie opartym na internetowym zjawisku o tej samej nazwie.

Fearworks Production produkuje we współpracy z AMP, Buffalo Gal Pictures, Head Gear Films i Metrol Technology. Jest produkowany przy udziale Manitoba Film & Music i produkowany przez Eda Elberta (Anna i król) i Stefana Brunnera (Ghost Rider: Duch Zemsty) dla Fearworks i Jamesa Norrie dla AMP.

gra z windą podąża za SNiezdarny społecznie nastolatek Ryan odkrywa, że ​​w noc zniknięcia jego siostry grała w „Grę w windę” – rytuał wykonywany w windzie, w którym gracze próbują wykorzystać zestaw reguł, które… można znaleźć w sieci, by przenieść się do innego wymiaru . Ignorując ostrzeżenia, postanawia podążać za nią i ją odnaleźć.

Napisane przez Travisa Seppala (Złapany), gra Gino Anania (skymed) jak Ryan. Są też Alec Carlos (Sierota: Pierwsze zabójstwo), Megan Najlepsza (seans), Nazarij Demkowicz (Mroczne Żniwa), znacznik wyboru (zabawka terroru), Madison MacIsaac i Samantha Halas.

Producentami wykonawczymi są Phil Hunt i Compton Ross z Head Gear Films, Inderpal Singh z AMP, Phyllis Laing z Buffalo Gal Pictures i Kevin Hicks.

„Gra w windę” pochodzi z Korei Południowej i stał się internetowym fenomenem na całym świecie w ciągu ostatniej dekady, zwłaszcza na Reddicie i YouTube. Chociaż upiorny rytuał jest powszechnie uważany za miejską legendę, wielokrotnie obwiniano go o tajemnicze zaginięcia i śmierć, w tym o tajemnicze zaginięcia i śmierć studentki Elisy Lam z hotelu Cecil w Los Angeles w 2013 roku. Artykuły na jego temat często ostrzegają potencjalnych graczy.

Jak informowaliśmy w zeszłym roku o ostatecznym terminie, gra z windą (znany jako Winda Game) został przedsprzedaży przez AMP International do Capelight Pictures (Europa niemieckojęzyczna), Paradise (WNP i kraje bałtyckie), Sun Distribution (Ameryka Łacińska, Hiszpania i Portugalia), Scanbox (Skandynawia), M2 (Polska), Just Entertainment (Benelux), Front Row Entertainment (Bliski Wschód), MovieCloud (Tajwan), Mockingbird (Wietnam) i Sahamongkol (Tajlandia). Negocjacje trwają gdzie indziej.

READ  Diana Spencer i Camilla Parker Bowles byli przyjaciółmi? Poparli Karola. „W tym małżeństwie było nas trzech”

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.