Springfield pokonuje Polskę w pięciu nadgodzinach Wiadomości, sport, praca

Raport pracownika

¯ SPRINGFIELD 79, POLSKA 70 (5OT): NEUE MITTELSTADT – The Host Tigers wyprzedził Bulldogs w pozaligowym thrillerze.

Mecz był konsekwentnie wyrównany, Tigers prowadził do czwartej kwarty 25:20, a Bulldogs 33:32. Od tego czasu przerwy w okresie były rozgrywane po 44 nadgodzinach, a następnie zremisowano po 49, 55, 62 i 67, zanim Springfield uzyskał przewagę 12-5 w piątej dodatkowej sesji.

RJ Smith zdobył 31 punktów dla Springfield i zszedł 18-21 poza linię rzutów wolnych. Adam Wharry dodał 23 punkty.

Polska otrzymała 19 punktów od Rossa Dedo, 16 od Andrew Cenofanti i 10 od Michaela Gordona.

¯ BOARDMAN 66, CANFIELD 43: CANFIELD – Chociaż Canfield obejmował gwiazdę Boardmana, Ethana Andersena, który zapewnił mu dziewięć punktów, Spartanie włożyli solidną pracę zespołową z trzema graczami dwucyfrowymi.

Seth Cervello prowadził wszystkich strzelców w meczu z 14 punktami, a Anthony Hightower i Luke Ryan zdobyli po 10 punktów dla Boardmana, którzy mieli 18-14 punktów w kwarcie, 35-25 w przerwie i 57-35 w trzech kwartałach.

Canfield (5-8) prowadził Trey Dye z 13 punktami i Zane Muckleroy z 11 punktami.

¯ STRUTHERS 75, GIRARD 36: STRUTHERS – Żbiki gospodarzy prowadziły 21-5 po kwadransie i potoczyły się obok Indian.

Sal Shaffer zdobył 15 punktów, Ronnie Leonard 14, a Trey Metzka 13 punktów, prowadząc Struthers.

Gus Johnson zdobył 13 punktów, a Bobby Alejars 10 dla Indian.

¯ McDONALD 91, LIBERTY 74: LIBERTY – goście Blue Devils zdobyli po 28 punktów w pierwszych dwóch kwartałach, prowadząc do przerwy 56-44, podczas gdy Miles Culp zdobył 31 punktów, a Jake Portolese 28 po sile sześciu 3- dodany. Wskaźnik.

Anthony Ragazzine dodał 13 punktów, a Eli Street 10 punktów, a McDonald prowadził 42-18 zza 3-punktowego łuku.

READ  Polska postrzega cyberatak na ukraińskie strony jako próbę destabilizacji stosunków dwustronnych

James Davis prowadził Leopards z 25 punktami, ośmioma asystami i pięcioma zbiórkami. Jameer Weaver zdobył 17 punktów, a Rashad Chambers 13.

¯ LOWELLVILLE 61, COLUMBIANA 49: COLUMBIANA – Vinny Ballone zdobył 25 punktów, a kluczowa przewaga 17-5 w drugiej kwarcie wyeliminowała Lowellville nad Columbiana.

Wielka druga zwrotka doprowadziła Rockets na szczyt o 28:18 po przerwie. Cole Bunofsky dodał 11 punktów za wsparcie balonów.

Columbiana uzyskał 19-punktowy występ Anthony’ego Halla, a Dalton Whitehair dodał 10 punktów.

NEWTON FALLS 78, CAMPBELL 48: NEWTON FALLS – Joey Kline zdobył 25 punktów, 11 zbiórek i sześć asyst, gdy Tygrysy-Gospodarze pokonały Czerwone Diabły.

Collin Michaels zdobył 17 punktów, a Skevos Kouos 13 dla Campbella.

¯ JACKSON-MILTON 56, MINERAL RIDGE 55, dogrywka: MINERAL RIDGE – The Blue Jays pokonali Rams 5-4 w dogrywce, aby wygrać.

Cole Grope zdobył 15 punktów, Nick McGinnis 10, AJ Bouch 9 i Frank Prozy 8 w wyrównanym występie.

Mineral Ridge prowadził Zach James z 16 punktami, Jalen Royal-Eiland z 11 punktami oraz Devon Winford i Austin Governors z ośmioma punktami.

¯ LIZBONA 69, REZERWA ZACHODNIA 56: LIZBONA – Gospodarz Blue Devils otrzymał 25 punktów od Blayne Brownfield i 18 od Ryana McCullougha.

23 punkty Ryana Gordona wzrosły i spadły w Western Reserve.

¯ LEETONIA 53, SEBRING 44: LEETONIA – Po pierwszej kwarcie niedźwiedzie przylgnęły do ​​poduszki 22-8 i przywarły do ​​trojanów.

Dylan Lennon zdobył 15 punktów, Ian Davis 14, a Marco Ferry 11 punktów dla Leetonii (3-6).

Dylan Johnson zdobył 17 punktów dla Sebringa (3-11). Frankie Lozoya zdobył osiem punktów i pięć zbiórek dla trojanów.

¯ URBAN SCHOLARS 58, EAST PALESTINE 41: EAST PALESTINE – George Peeples zdobył 21 punktów, a odwiedzający Hawks pokonali Bulldogs w każdym okresie. Nick Grier dodał osiem punktów dla Urban Academy.

READ  W składzie Celtics Summer League znajduje się 7-metrowy polski ośrodek

Dominic Wycoff poprowadził Wschodnią Palestynę z 17 punktami.

¯ HEARTLAND CHRISTIAN 72, SOUTHERN 62: SALINEVILLE – Joey Donofrio zdobył 25 punktów dla Lions w zwycięstwie nad Southern.

Donofrio grał wysoko, za nim Steven Baker z 18 punktami i Jonathan Bertovich z 17 punktami.

Heartland zmienia się na 9-3 w tym sezonie.

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĘCA

¯ URSULINE 67, HUBBARD 51: YOUNGSTOWN – Czterech Irlandczyków trafiło w dwucyfrowe i jedna piąta spudłowała, gdy gospodarz Ursuline wycofał się z Eagles 25-11 w ostatniej kwarcie.

Anisah Moorman prowadziła Irlandczyka (6-4) z 21 punktami, Alayna Smith i Jamie Nelson zdobyli po 11 punktów, a Rachel Fabry miała 10. Lily Scott zakończyła grę z dziewięcioma punktami.

Hubbard (2-5) świetnie zagrał Sophie Murphy, która zdobyła 27 punktów. Mary Franges dodała osiem punktów.

¯ SOUTHERN 65, HEARTLAND CHRISTIAN 47: SALINEVILLE – Po raz pierwszy od 1982 roku koszykarz z południa zdobył 51 punktów. Freshman Ashley Shroades trafił w dziesiątkę, ustanawiając rekord w jednej grze w wygranej z Heartland Christianem. W tym sezonie świeżo upieczony zawodnik zdobył średnio debla-debla i zdobył 17 zbiórek w walce z Lions.

Heartland Junior Madi Matthews kontynuowała swój mocny sezon, zdobywając 32 punkty dla Lions.