South Range pracuje nad poprawą zwycięstwa nad Lakeview | Wiadomości, sport, praca

South Range pracuje nad poprawą zwycięstwa nad Lakeview |  Wiadomości, sport, praca

GREENFORD — Trzeci rok z rzędu South Range Raiders zdobyli mistrzostwo ligi NE-8 w piątek wieczorem dominując 66-6 zwycięstwo nad Lakeview Bulldogs.

Zwycięstwo z Bulldogs to przynajmniej część ligowego tytułu, mecz bez Polski, która poprawiła się do 6-0 w lidze i doskonały bilans 9-0 w sezonie. Bulldogs przegrywają 3-6 w sezonie i 1-5 w lidze.

– Zaczęliśmy grać w lidze z tymi seniorami – powiedział trener Raiders Dan Yeagley. „Fajnie było patrzeć, jak rosną. Widząc, jak rosną i wnoszą swój wkład od pierwszego roku, drugiego roku, młodszego roku, a teraz ostatniego roku. To coś wyjątkowego. Liga jest pełna świetnych graczy i świetnych trenerów i fajnie było widzieć tych seniorów na takim poziomie, na jakim są. Walczymy o tytuły ligowe i mamy szczęście, że sprawy potoczyły się dalej.

Wygląda na to, że najeźdźcy wygrali swój szósty mecz w sezonie z biegnącym zegarem, mieli zdecydowanie dominujący sezon, ale Yeagley szybko wskazuje, że byli testowani przy wielu okazjach. I wciąż mają miejsce na ulepszenia.

„W tym tygodniu pracowaliśmy nad niektórymi rzeczami, które naszym zdaniem powinniśmy poprawić” – przyznał Yeagley. „W zeszłym tygodniu w Jefferson z deszczem nie doświadczyliśmy tego wcześniej, więc pracowaliśmy nad różnymi rzeczami, aby przygotować się na warunki pogodowe w Ohio. Dziś wieczorem, tuż przed przerwą, pracowaliśmy nad naszym pośpiechem, nad którym nie mieliśmy szansy popracować.

Pomimo jednostronnej punktacji, trener Bulldogs Sam Bellino przyznaje, że drużyna piłkarska Bulldogs była w tym roku bardziej konkurencyjna. Trzy zwycięstwa Bulldoga to o trzy więcej niż w zeszłym roku.

„Po tym, co jest dziś na tablicy wyników, jest ciężko. Oto klasa ligi. South Range to klasa ligi. Będą mieli głęboką passę w play-offach – powiedział Bellino. „Poczyniliśmy pewne postępy. W tej chwili nie czuje się tak dobrze, jak powinno”.

READ  VNL: Japonia przygotowuje się do pojedynku z Polską po porażce z Włochami

Raiders przejęli kontrolę nad konkurencją od samego początku. Kicker Logan Butcher uderzył piłkę nad obrońcami linii frontu Bulldogs i pozwolił drugiemu Raidersowi Andrew Brianowi rzucić się na piłkę na Bulldogs 35. Trzy mecze później Raiders byli na ścisłej tablicy wyników JD Crouse po podaniu rozgrywającego Billy’ego Skripaca na dystansie 3 jardów.

Stamtąd Raiders wykorzystali dwie wyciszone próby puntów Bulldogs, aby zdobyć bramkę na 1 jard prowadzony przez Tylera Remisha o 7:09 i drugi bieg na 3 jardy przez Remisha o 3:21 w pierwszej czwartej, aby zbudować dowódca 21-0 ołowiu.

„Szczególnie przeciwko South Range nie możesz popełniać błędów przeciwko nim” – wyjaśnił Bellino. „Dajesz im piłkę trzy razy po ich stronie boiska, oni strzelą gola. Jesteś maszyną. Wiele rzeczy robisz dobrze”.

Raiders zbudowali prowadzenie 52-6 po przerwie dzięki 4-jardowemu biegowi Skripaca na 41 sekund przed końcem pierwszej kwarty, a następnie 23-jardowemu biegowi Jake’a Starkeya na 9:44 drugiej klatki. i 15-jardowy powrót po fumble od Landona Moore’a z 4:13 przed przerwą. Dołożyliby 39 jardów z pola od Butchera w ostatnim meczu przed końcem połowy.

Bulldogs weszło na tablicę wyników z wynikiem 2:20 przed przerwą po dużym podaniu rozgrywającego Damiena Nataliego do odbierającego Andrew McRobertsa. Natali uderzył McRobertsa w środek i zagrał 71 jardów, który w tym momencie wynosił 49-6.

Raiders dodali dwa dodatkowe przyłożenia w drugiej połowie, z Tristanem Toyem uderzającym z 14 jardów w ostatniej akcji trzeciej kwarty, a Jimmy Powell rzucił się na 55 jardów dla dolnej linii Raiders w meczu.

Poszukiwacze podsumują swój harmonogram sezonu regularnego w następny piątek, kiedy wyruszą do Hubbard. Bulldogs będą gościć Jeffersona w najbliższym sezonie w najbliższy piątek.