Connect with us

Zabawa

Sony już testuje swoją przepustkę wideo PlayStation Plus w Polsce

Published

on

To było szybkie. Tylko jeden dzień po Sony przypadkowo udostępnił zdjęcie W reklamie nowej „PlayStation Plus Video Pass” firma potwierdziła, że ​​funkcja jest aktywna i jest obecnie testowana publicznie. Jedyny haczyk? Aby z niego korzystać, trzeba być w Polsce.

„Doskonale wiemy, że w Polsce mamy wielu graczy, którzy wyróżniają się zaangażowaniem oraz działaniami w sieci i mediach społecznościowych” – powiedział Nick Maguire, dyrektor ds. Subskrypcji Sony Interactive Global pajęcza sieć (powyżej Kronika gier wideo). „Lubią też korzystać z platform VoD. Dla nas jest to idealne połączenie, idealny rynek do uruchomienia usługi próbnej w ramach programu PS Plus i zobaczenia, co myślą o tym nasi główni użytkownicy. ”

Konsole takie jak PlayStation 4 i 5 od dawna udostępniają aplikacje do usług wideo na żądanie, takich jak Netflix, Hulu, Prime Video i nie tylko, a jak rozumiemy, Video Pass nie jest tak naprawdę przystosowane do konkurowania z nimi. Do tej pory testerzy mają dostęp do 15 filmów i sześciu seriali telewizyjnych, w tym m.in. Przybycie, Blade Runner 2049, Baby Driver, American Hustlei wszystkie sześć sezonów Społeczność. (Jednak Maguire szybko odkrył, że zawartość dostępna za pośrednictwem Video Pass zmienia się co trzy miesiące).

Oczywiście Sony w ogóle nie próbuje konkurować z tymi strumieniowymi potęgami. Zamiast tego, obietnica darmowych filmów i telewizji jest przeważnie miłym dodatkiem zachęcającym do płacenia za usługę subskrypcji, która oferuje dostęp do 100 GB pamięci w chmurze i miesięczny dostęp do wybranych bezpłatnych gier do pobrania. (Cóż, za darmo, o ile pozostajesz subskrybentem PS +). Biorąc pod uwagę portfolio mediów, do których Sony zachowuje prawa, wydaje się naturalne, że w pewnym momencie zostanie ono włączone do PlayStation Plus – zwłaszcza, że ​​Sony wstrzymuje film i telewizję. sprzedaż wskaże koniec sierpnia.

READ  Odwiedź Gandhiego ponownie w 6. dniu Festiwalu Filmowego i naucz się pokoju

Naprawdę pozostaje tylko jedno wielkie pytanie: kiedy reszta świata może wypróbować Video Pass? Wygląda na to, że nie przez chwilę. Maguire zauważył w rozmowie z pajęcza sieć Sony planuje uruchomić Video Pass w Polsce przez rok. Następnie firma dokona przeglądu swoich wyników. „W tej chwili nie mogę jednak powiedzieć, czy zostanie on utworzony i jaki będzie proces testowania na innych rynkach i jaka będzie przyszłość PlayStation Plus Video Pass po okresie testowym” – powiedział.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *