Connect with us

Sport

Sergio Ramos nagle zmienił zdanie. Alert Realu Madryt. Media już znają piłkę nożną

Published

on

Umowa obowiązuje tylko przez kilka następnych miesięcy Sergio Ramosa Z Real Madryt (wygasa w czerwcu 2021 r.). W listopadzie hiszpańskie media podały, że nowa umowa jest gotowa i wkrótce zostanie ogłoszona. Jednak nie zostało to ogłoszone i Ramos coraz częściej myśli o odejściu.

Obejrzyj wideo
„Kiedy zobaczyłem twarz Kloppa, byłem smutny” [SEKCJA PIŁKARSKA #74]

Grzywna w wysokości 780 euro dla Leo Messiego. Argentyńczyk musi zapłacić grzywnę

Sergio Ramos chce opuścić Real Madryt. Hiszpańskie media nie mają wątpliwości

Hiszpańskie media cytowane przez portal Realmadryt.plmówią, że Ramos nie może dogadać się z prezesem „Królewskiego”, Florentino Perezem. Jeśli Perez nie dostanie adwokata do podpisania umowy w ciągu najbliższych kilku tygodni, szanse na jego odejście są bardzo duże. Od 1 stycznia Lider Realu może rozmawiać z innymi klubami. Według Jose Ramona de la Morena z Radio Onda, Cero powiedział, że 34-latek ma już wstępne oferty od PSG, Włoch i Anglii.

Skandaliczna decyzja sędziego w Lidze MistrzówSkandal w Lidze Mistrzów! Borussia Dortmund się myliła. “Poważnie?” [WIDEO]

Możliwość odejścia Ramosa potwierdził także Cristobal Soria, ówczesny menadżer Sewilli Gry Ramosa w tym klubie. Przyznał, że informacja o możliwym pojawi się w ciągu najbliższych kilku godzin transfer Obrońca. Jednak Juanfe Sanz powiedział, że obecnie istnieje ogromna luka między szefami Ramosa i Realu Madryt i wątpliwe jest, aby podpisano nową umowę.

Ramos jest prawdziwym piłkarzem od 2005 roku. W barwach drużyny z Madrytu rozegrał 660 oficjalnych spotkań, w których zdobył 100 goli i 40 asyst.

READ  Andrea L. Finkler 1977-2020 | Wiadomości, sport, praca
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *