Connect with us

Sport

Sędzia zatrzymuje rozbiórkę w Girard | Wiadomości, sport, praca

Published

on

GIRARD – Współwłaściciele budynku w centrum miasta, który miał zostać wyburzony, otrzymali od sędziego z Trumbull nakaz zaprzestania prac wyburzeniowych.

Sędzia Common Pleas County Trumbull W. Wyatt McKay podpisał nakaz wstrzymania rozbiórki budynku przy 25 W. Liberty St podczas piątkowej rozprawy w jego sali sądowej.

We wniosku o wydanie nakazu powodowie stwierdzili, że ani Dan, ani Robert Penza nie zostali powiadomieni, że nieruchomość została uznana za nadającą się do zamieszkania lub niebezpieczną dla zdrowia.

Z dokumentu wynika, że ​​w dniu stycznia.

„Powodowie otrzymali oferty niezbędnych napraw przedmiotowej nieruchomości i są gotowi zlecić naprawę firmie budowlanej” – czytamy w dokumencie.

Burmistrz James Melfi powiedział, że otrzymał powiadomienie o posunięciu sędziego w środę, a on i inni urzędnicy miejscy planują stanąć przed sądem w piątek.

„Planujemy walczyć z tym porządkiem” – powiedział burmistrz.

Rada miejska wydała na początku tego miesiąca rozkaz wyburzenia budynku w centrum miasta, co niektórzy urzędnicy uważają za brzydkie.

Moderalli Excavating of Poland, wymieniony jako jeden z oskarżonych w nakazie sądowym, został wynajęty za 129 900 $ na rozbiórkę budynków przy 15 i 25 W. Liberty St.

Pusty budynek znajduje się w południowo-zachodnim rogu skrzyżowania East Liberty Street i US Route 422 z dwoma pustymi witrynami sklepowymi.

Dyrektor prawa Brian Kren powiedział, że wyburzenie ma na celu zmniejszenie uciążliwości budynku.

Otrzymuj najnowsze wiadomości i nie tylko w swojej skrzynce odbiorczej

READ  Elliot Giles bije 38-letni rekord Sebastiana Coe na 800 m halowych w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.