Connect with us

Zabawa

Sean Penn dołącza do eksodusu Ukrainy do Polski pieszo

Published

on

Sean Penn dołącza do eksodusu Ukrainy do Polski pieszo

Aktor i reżyser Sean Penn bierze udział w konferencji prasowej w Kancelarii Prezydenta w Kijowie na Ukrainie, 24 lutego 2022 r. Zdjęcie: ukraiński prezydencki serwis prasowy za pośrednictwem Reuters

Kilka dni po wizycie w ukraińskiej stolicy Kijowa, aby nakręcić sceny do swojego filmu dokumentalnego o rosyjskiej inwazji, hollywoodzki aktor i reżyser Sean Penn znalazł się pośród tysięcy uchodźców uciekających do Polski i dołączających do eksodusu pieszo.

61-letni Penn zamieścił zdjęcie na swoim Twitterze w poniedziałek, na którym widać, jak gwiazda filmowa niesie plecak i holuje bagaż na kółkach, stojąc na poboczu drogi obok szeregu samochodów, które ciągną się w dal.

„Ja sam [and] Dwóch kolegów przeszło mile do polskiej granicy po zaparkowaniu naszego samochodu na poboczu” – powiedział Penn w podpisie zamieszczonym na Twitterze ze zdjęciem. „Prawie wszystkie samochody na tym zdjęciu mają kobiety [and] tylko dzieci, w większości bez śladu bagażu, a samochód ich jedyną wartościową własnością”.

Tweet nie wyjaśniał, dlaczego zdobywca Oscara i jego towarzysze zostali zmuszeni do opuszczenia pojazdu.

Rzeczniczka Los Angeles, Mara Buxbaum, wysłała do Reutera e-mail we wtorek, że Penn „bezpiecznie opuścił Ukrainę”. Odmówiła odpowiedzi na dalsze pytania dotyczące jego miejsca pobytu lub okoliczności jego wyjazdu z Ukrainy.

Penn był w Kijowie w zeszły czwartek, aby wziąć udział w konferencji prasowej w biurze prezydenta Wołodymyra Zełenskiego pierwszego dnia rosyjskiej inwazji i nakręcić film dokumentalny opisujący kryzys, podało biuro Zełenskiego w ówczesnym oświadczeniu.

READ  Polska głosuje za zakazem posiadania zagranicznych mediów w celu odkrycia - The Hollywood Reporter

„Dzisiaj Sean Penn należy do osób wspierających Ukrainę na Ukrainie. Nasz kraj jest mu wdzięczny za taki pokaz odwagi i uczciwości” – czytamy w oświadczeniu.

Podobno Penn przeprowadził wywiady z ukraińskimi postaciami politycznymi i wojskowymi oraz dziennikarzami w ramach produkcji, dla której pierwotnie odwiedził Ukrainę w listopadzie.

W zeszłotygodniowym oświadczeniu aktor, okrzyknięty nagrodzonymi Oscarami rolami w „Rzece mistycznej i mleku”, okrzyknął naród ukraiński jako „historyczne symbole odwagi” i nazwał Ukrainę „grotem demokratycznego uścisku „Marzenia”. ”

„Jeśli pozwolimy mu walczyć samotnie, nasza dusza jako Ameryka jest stracona” – napisał Penn.

Penn, którego dorobek reżyserski obejmuje „Into the Wild” i „The Crossing Guard”, znany jest również ze swojego aktywizmu politycznego i zaangażowania w różne sprawy humanitarne, w tym pomaganie ofiarom huraganu Katrina, trzęsienia ziemi na Haiti w 2010 roku i powodzi w Pakistanie w 2012 roku .

Pojawił się na pierwszych stronach gazet w 2016 roku, kiedy Toczący Kamień Magazyn opublikował wywiad, który Penn przeprowadził potajemnie z meksykańskim baronem narkotykowym Joaquinem „El Chapo” Guzmanem w jego kryjówce w dżungli przed aresztowaniem szefa kartelu.

Według Hollywood Trade Journal Penn produkuje ukraiński film dokumentalny dla Vice Studios, amerykańsko-kanadyjskiej firmy medialnej i telewizyjnej różnorodność. JB

PODOBNE WPISY:

Ryan Reynolds, Blake Lively, aby dopasować każdą darowiznę do 1 miliona dolarów dla ukraińskich uchodźców

Gwiazda „Jewel in the Palace” Lee Young-ae przekazuje 100 milionów funtów i wyraża swoje wsparcie dla Ukrainy

Najgorętsze wiadomości rozrywkowe prosto do Twojej skrzynki odbiorczej

Kontynuuj czytanie

Nie przegap żadnych nowości i informacji.

Zasubskrybuj coś PYTANIA PLUS aby uzyskać dostęp do The Philippine Daily Inquirer i innych ponad 70 tytułów, udostępniać do 5 gadżetów, słuchać wiadomości, pobierać już o 4 nad ranem i udostępniać artykuły w mediach społecznościowych. Zadzwoń pod numer 896-6000.

READ  Recenzja „Prime Time”: Gwiazda „Corpus Christi” powraca jako kolejny antybohater
W przypadku opinii, skarg lub zapytań, Skontaktuj się z nami.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *