Connect with us

Zabawa

Sarah Silverman: Jared Kushner może pojawić się w filmie jako nazista

Published

on

Sarah Silverman. Zdjęcie: Wikimedia Commons.

Żydowska aktorka i komik Sarah Silverman powiedziała, że ​​jeśli w filmie chciałoby się obsadzić kogoś w roli nazisty, to byłyby główny doradca Białego Domu i inny Żyd Jared Kushner mógłby zostać wzięty pod uwagę w tej roli.

„Gdybyś okupował nazistę [in a movie] zostałby wezwany – powiedziała powiedziany w „The Sarah Silverman Podcast” 11 lutego.

50-letni Silverman odpowiedział na pytanie dzwoniącego, który wyraził swoją frustrację z powodu Kushnera, wnuka ocalałego z Holokaustu, za to, że nie wypowiadał się przeciwko niewłaściwości odzieży związanej z Holokaustem używanej przez niektórych neonazistów, którzy szturmowali Kapitol Stanów Zjednoczonych w styczniu 6th.

W szczególności dzwoniący odniósł się do uczestnika zamieszek, który miał na sobie bluzę „Obóz Auschwitz” z napisem „Praca przynosi wolność”, co jest tłumaczeniem niemieckiego wyrażenia „Arbeit macht frei”, który wisi nad wejściem do obozu koncentracyjnego w Polsce. Odniosła się również do obrazu, który był szeroko używany po powstaniu Kapitolu, ale tak było pokazane później odebrany na poprzednim wydarzeniu przez mężczyznę w czarnej koszulce z napisem „6MWE”, skrót od „6 milionów to za mało”.

Powiązane raporty

11 stycznia 2021 17:05

„Jak Jared Kushner nie odnosi się do tego, przemawia przeciwko temu [or] cofać się? Wszystko, wszystko, kiedy jego własna babcia była w Holokauście ”- zapytał rozmówca. „Co to za osoba? Czy go to nie obchodzi? Czy on nie ma duszy? Czy nie obchodzi go, przez co przeszła jego babcia, żeby przeżyć? „

Silverman odpowiedział na to pytanie, najpierw komentując wygląd Kushnera i mówiąc: „Po pierwsze, nigdy nie widziałem nikogo, kto nie wyglądałby tak żydowsko. Gdybyś dał mu małe okulary, wyglądałby jak nazistowski lekarz. Jak dr Mengele. „Potem poszła za swoim porównaniem z nazistowskim lekarzem, który przeprowadzał niesamowite eksperymenty medyczne na Żydach i innych więźniach obozu zagłady Auschwitz i powiedziała:„ To właściwie nieprawda… Nic z tego oczywiście nie ma znaczenia, jak wygląda. Jestem powierzchowny ”.

READ  „Morderstwo w rodzinie” | Jak widać, transmisja na żywo, kanał telewizyjny, czas

„Po prostu myślę, że podobnie jak ludzie, którzy go otaczają, jest niezdolny do empatii. To więź, która ich łączy – dodała, odnosząc się do teścia Kushnera, byłego prezydenta USA Donalda Trumpa i jego rodziny. „Co ich wszystkich łączy: brak więzi rodzinnych [and] brak doświadczenia bezwarunkowej miłości. Wszystko, co oznaczało miłość, to pieniądze i właśnie tego pragną i szukają najbardziej i jak na ironię za wszelką cenę. Kiedy pieniądze stają się całą twoją wartością i celem, ludzie są zdolni do strasznych rzeczy. „

Zespół reklamowy Silvermana nie odpowiedział od razu OgólnyProsimy o skomentowanie uwag komika.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *