Connect with us

Zabawa

„Sanatorium der Liebe”: Zamiast pierścionka zaręczynowego Iwona otrzymała cenny prezent

Published

on

Możesz się zakochać w każdym wieku! Przykładem są Iwona Mazurkiewicz (61 l.) I Gerard Makosz (80 l.) Z „Sanatorium der Liebe”. – Mamy takie samo prawo do miłości i seksu jak młodzi ludzie. Dlaczego powinniśmy się temu przeciwstawić? – przekonuje Iwona. Uczestniczka pokazu zamiast pierścionka zaręczynowego otrzymała … cenny prezent od narzeczonego. Co?

Zgadza się z tym jej ukochany Gerard Makosz (80 l.). Iwona czuła się u jego boku bezpieczna. Nigdy nie zapomni pierwszych wspólnych spacerów, jeśli szły ramię w ramię w ciszy.

– Zawsze uwielbiałem patrzeć, jak starsi trzymają się za ręce. I w końcu sam to widziałem – jest szczęśliwa.

Choć po programie osobno opuścili sanatorium w Ustroniu, po rozmowie telefonicznej zdecydowali się na życiową rewolucję. Gerard zaprosił Iwonę na kawę i zdecydowali się na wycieczkę do Egiptu. Wyszli tydzień po powrocie ze spa. Tam dowiedzieli się, że zostały napisane dla siebie. Wtedy narodziła się miłość?

– W tym wieku nie zakochujemy się od razu. W tej chwili łączy nas głęboka przyjaźń – wyjaśniła Iwona.

Ale mieszkali razem. Dla odmiany miesiąc u niego w Zabrzu, miesiąc u niej w Radomsku. To jedyna w życiu okazja, aby poznać swoje rodziny. Gerard nawiązał dobry kontakt z synem i wnukiem Iwony oraz ona z jego córką i wnukiem. Pomysł zrodził się, aby wspólnie świętować 80. urodziny Gerarda.

READ  Niemieccy i polscy finaliści nadesłanych do Oscarów - Blog
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *