Connect with us

Zabawa

Rozrywka News Roundup: Rihanna występuje na Super Bowl Halftime Show w Arizonie; Polska sala odwołuje występy Rogera Watersa po komentarzach z Ukrainy i nie tylko

Published

on

Poniżej znajduje się podsumowanie najnowszych wiadomości rozrywkowych.

Rihanna występuje na pokazie Super Bowl w przerwie meczu w Arizonie

Rihanna wystąpi w lutym na pokazie Super Bowl w Glendale w Arizonie, ogłosiła w niedzielę National Football League. Zwycięzca Grammy z Barbadosu zajmuje jedno z najbardziej pożądanych miejsc w kalendarzu muzycznym Stanów Zjednoczonych, a za nim każdego roku miliony telewidzów. Artyści grający na pół etatu to między innymi Michael Jackson, Prince, Beyoncé, Missy Elliott, Lady Gaga, The Rolling Stones, Paul McCartney, Madonna, Bruce Springsteen i The Who.

Polska sala odwołuje występy Rogera Watersa po komentarzach z Ukrainy

Koncerty współzałożyciela Pink Floyd, Rogera Watersa, zostały odwołane przez miejsce w Krakowie, poinformowali w niedzielę organizatorzy po tym, jak komentarze artysty na temat wojny na Ukrainie wywołały burzę krytyki. Waters miał wystąpić w Krakowie w kwietniu przyszłego roku, ale polskie media donoszą o liście otwartym, który napisał do ukraińskiej pierwszej damy Oleny Zelenskiej, wzywając ją, by poprosiła męża, by „wybrał inną drogę”, i skrytykowały Zachód za dostarczanie Ukrainie prowokacji broń to poważna wpadka.

Netflix oddala pozew przeciwko twórcom Nieoficjalnego musicalu Bridgerton

Według osoby zaznajomionej z tą sprawą, Netflix Inc wycofał pozew przeciwko twórcom The Unofficial Bridgerton Musical po osiągnięciu ugody. Serwis streamingowy złożył pozew o naruszenie praw autorskich przeciwko Abigail Barlow i Emily Bear w Waszyngtonie pod koniec lipca, trzy dni po wyprzedanym występie „The Unofficial Bridgerton Musical” w Kennedy Center w stolicy USA.

(Z wkładami agencyjnymi.)

READ  To pierwszy telewizor OLED firmy JVC! Jest HDMI 2.1, premiera już w listopadzie! Tania konkurencja od gigantów?
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.