Connect with us

Zabawa

„Rolnik szuka żony”. Dawid i Józef są samotni i zdesperowani

Published

on

„”Rolnik szuka żony„To reality show, w którym samotni rolnicy mają okazję spotkać prawdziwą miłość. Otrzymują listy od zainteresowanych kandydatów, a następnie otrzymują je w domu. W tym czasie uczestnicy mają możliwość nawiązania prawdziwych relacji. Reszta wróciły do ​​domu i od tego czasu pary spędzają czas same i lepiej się poznają.

„Rolnik szuka żony”. Ewelina wyglądała bardzo naturalnie na wystawie, teraz ma bzika na punkcie makijażu i włosów

„Rolnik szuka żony”. Wizyty w domach kandydatów

Paweł odwiedził mieszkanie Marty. Był zafascynowany ich świnkami morskimi, chociaż początkowo był przekonany, że to chomiki. Okazywał im wielką czułość i czyniąc to prawdopodobnie skradł kobiecie serce. Obecnie są jedyną tak bezpieczną parą w programie. Ojciec Marty jest zachwycony Pawłem.

Maciek odwiedził w tym celu Ilonę. Uczestnik zabrał go do kina i sama zrobił bilet na seans. Mężczyzna był pewien, że zobaczy prawdziwy na ekranie. FilmW międzyczasie okazało się, że Ilona przygotowała dla niego niespodziankę. Stwierdziła, że ​​film powinien być metaforą, a scenariusz napisałby ich wspólne życie. Rolnik planuje spędzić więcej czasu ze swoją wybranką i jest gotowy na następne spotkanie, ale najpierw musi dokończyć pracę nad wiśniami.

Dawid i Martyna z filmu „Rolnik szuka kobiety”„Rolnik szuka żony”. Dawid dodał nowy post – odpowiedziała Martyna. „Wystawiła Cię, ale lubi to zdjęcie”

„Rolnik szuka żony”. David i Joseph są zdesperowani

Rodzice Davida nie mogą zrozumieć, dlaczego Martyna zdecydowała się opuścić gospodarstwo i wrócić do domu. Rolnik żałuje, że nie odbył szczerej rozmowy z kobietą. Wspomina, że ​​czuł, że niechętnie umawiała się z nim. W ostatnim odcinku Dawid był bardzo zdruzgotany, mówi, że dziewczyny będą go unikać po programie. Już miał płakać. Marta Manowska Odbyła szczerą rozmowę z rolnikiem i próbowała go pocieszyć.

READ  „Sanatorium miłości” w serwisie Netflix! Współpraca TVP i Netflix jest coraz bliższa

Joseph jest jednak rozczarowany zachowaniem Apolonii. Tylko ona miała szansę u rolnika. Mężczyzna wspomina, że ​​podobała mu się jej figura i charakter. Jednak podczas odcinka okazało się, że Apolonia była zaniepokojona brakiem wsparcia ze strony rodziny mężczyzny. To był główny powód jej rezygnacji i decyzji o powrocie do domu.

„Rolnik szuka żony”. Magda wraca do liter

Po tym, jak Magda odesłała kandydatów do domu, czując się na próżno, postanowiła ponownie przeczytać listy, które otrzymała przed programem. Znalazła 28-letnią Kubę. Mężczyzna miał pojawić się w serialu, ale ostatecznie nie mógł pojawić się na taśmach. Zadzwoniła do niego i poprosiła o spotkanie. Okazało się, że kandydatka jest także rolnikiem i po żniwach jest gotowa umówić się z kobietą.

Obejrzyj wideo
Anna Bardowska ujawniła imię swojej córki

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *