Connect with us

Zabawa

Rockin’ Recons grają w Poland Spring Inn

Published

on

Rockin’ Recons grają w Poland Spring Inn

The Rockin’ Recons, jeden z czterech oryginalnych zespołów biorących udział w PAL Hop Days z lat 60., zagra w Poland Spring Inn w sobotę, 23 lipca o godzinie 20:00. Zespół nieprzerwanie koncertuje od czasu reaktywacji grupy w 1987 roku po 20-letniej przerwie. The Rockin’ Recons grają mieszankę klasycznego rocka z lat 60. i 80. z nutą country. Unikalna mieszanka utalentowanych muzyków zapewnia mieszankę gitary, klawiszy, perkusji i mocnego wokalu. Bilety kosztują 10 dolarów i można je kupić na stronie polenspringresort.com/entertainment-ticket-sales. Poland Spring Inn znajduje się pod adresem Robbins Way 22 w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer (207) 998-4351 lub odwiedź stronę polenspringresort.com/entertainment. Przesłane zdjęcie

The Rockin’ Recons, jeden z czterech oryginalnych zespołów biorących udział w PAL Hop Days z lat 60., zagra w Poland Spring Inn w sobotę, 23 lipca o godzinie 20:00. Zespół nieprzerwanie koncertuje od czasu reaktywacji grupy w 1987 roku po 20-letniej przerwie. The Rockin’ Recons grają mieszankę klasycznego rocka z lat 60. i 80. z nutą country. Unikalna mieszanka utalentowanych muzyków zapewnia mieszankę gitary, klawiszy, perkusji i mocnego wokalu. Bilety kosztują 10 dolarów i można je kupić na stronie polenspringresort.com/entertainment-ticket-sales. Poland Spring Inn znajduje się pod adresem Robbins Way 22 w Polsce. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń pod numer (207) 998-4351 lub odwiedź stronę polenspringresort.com/entertainment.


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Jeśli podałeś adres e-mail swojego konta, wyślemy Ci wiadomość e-mail z kodem resetującym.

” Poprzedni

Autorska transmisja na żywo z JR Dawsonem prowadzona przez Bibliotekę Publiczną Lewiston

Następny ”

Wystawa fotografii Western Mountain w Rangeley rozpocznie się 9 września


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *