Robert Lewandowski nie miał tak złego serialu od ponad czterech lat! „Jest sfrustrowany” piłką nożną

267 – tyle samo minut Robert Lewandowski nie strzelił gola. Nic więc dziwnego, że najlepsza strzelanka Bayern Monachium jest coraz bardziej sfrustrowany. Jak się okazuje, co roku ma podobne serie.

Obejrzyj wideo
Robert Lewandowski poznał Niklasa Suele!

Wojciech Szczęsny skrytykował po błędzie w LM. „On jest przynajmniej w połowie winny”

Lewandowski 267 minut bez bramki. „Jest sfrustrowany, źle się zachowywał w kadrze”

Lewandowskiego Ostatniego gola strzelił 7 listopada – wtedy trafił na listę strzelców bramki Bundesligi, w której strzelił Bavaria Monachium pokonany Borussia Dortmund (3: 2). 32-latek trafił później na obóz reprezentacyjny, na którym rozegrał 135 minut w meczach z Włochami (0-2) i Holandią (1-2). Gol nie strzelił gola, a jego frustracja stała się bardziej widoczna na boisku i poza nim.

– Można to połączyć z małym skandalem, w jaki Robert był zamieszany podczas rozmowy z portalem Fakty sportowe z WP – przyznał Sylwester Czereszewski, odnosząc się do słynnej ciszy Lewandowskiego po tym, jak zapytał o plan zespołu na mecz z Włochami. – Jest sfrustrowany tym, co ostatnio można zrozumieć rama zachowywał się źle – dodał 23-krotny reprezentant Polski.

Po powrocie z reprezentacji Lewandowski zagrał również w ligowym meczu z Werderem (1: 1). W nim też nie trafił na listę strzelców, co oznacza, że ​​nie strzelił gola w 267 minutach.

Niemożliwy wyczyn Haaland!  On nie przestaje.  Pokonał już futbolowe legendyNiemożliwy wyczyn Haaland! On nie przestaje. Pokonał już futbolowe legendy

Ostatni raz tak wiele minut bez bramki było ponad cztery lata temu

By Lewandowski jest zły i nie napawa optymizmem. Z drugiej strony nie da się tego dramatyzować. Jeśli spojrzysz na statystyki Lewandowskiego dla każdego sezonu, zobaczysz, że prawie co roku ma podobne serie.

READ  Johnson zaoferował post YSU | Wiadomości, sport, praca

W sezonie 2018/2019, czyli w kwietniu 2019 roku Polak nie strzelał przez 216 minut. Ale ostatni raz musiał czekać na bramkę w sezonie 2016/17 tak długo, jak teraz. Wtedy w Bundeslidze Polak przez ponad 400 minut był bez bramki. W sezonie 2014/15 nie strzelił gola w 392 minuty. Jak widać, regularnie dochodzi do chwilowego spadku skuteczności tyczki. Na szczęście Lewandowski regularnie wraca do formy strzeleckiej po tych przecenach.

W tym sezonie kapitan reprezentacji Polski rozegrał 12 meczów we wszystkich rozgrywkach klubowych. Strzelił 13 bramek i pięć asyst.