Connect with us

Zabawa

Red Bull świętuje nowojorskie korzenie hip-hopu podczas zawodów breakdance; Vivica A. Fox kręci nowy film „The Wrong”; & jeszcze

Published

on

Zdjęcie: Red Bull BC One / Kien Quan

czerwony byk pne jeden sprowadzili swoje coroczne zawody breakdance z powrotem do kolebki hip hopu z gwiazdorską obsadą wydarzenie w weekend w Nowym Jorku.

W zawodach, w których wzięli udział najlepsi fani z Nowego Jorku i całego świata, brali udział b-boys i b-girls, którzy walczyli o szansę na walkę w finałach krajowych w Orlando na Florydzie. B-boy był jednym z nowojorskich zwycięzców Frankie i b-dziewczyna Martaktórzy później zmierzą się z innymi zwycięzcami półfinałów z Los Angeles, Bostonu i Houston. Zwycięzcy z Orlando będą wtedy walczyć o szansę na zostanie mistrzami świata czerwony byk pne jeden Światowe finały odbędą się 5 i 6 listopada w Gdańsku. Aby uzyskać więcej informacji o biletach, zobacz Redbull.com.

W innych wiadomościach, Vivica A. Fox zatrudnił innego Niewłaściwy Seria filmów franczyzowych. Lifetime Movie Network ma spotkanie dla Niewłaściwy kapitan cheerktórzy stali się gwiazdami 227 ałun Jackée Harry. Nowy thriller będzie miał premierę jako producent wykonawczy z udziałem Foxa 29 sierpnia o 20:00 czasu wschodniego na LMN. Film, także w roli głównej Claire Tablizo, Alexis Samone oraz Sofia MassonPodąża za kapitanem cheerleaderek podejrzanym o zabicie dwóch cheerleaderek.

FOX wreszcie ma datę premiery Lee Daniels„Nadchodzące seriale dramatyczne” Nasz rodzaj ludzi. Spektakl, w którym gwiazdy Kasztan Morris oraz Yaya DaCosta, premiera we wtorek, 21 września o godzinie 21:00 ET. Jak wcześniej informowaliśmy, seria jest śledzi Angelę Vaughn, samotną matkę, która „ryzykuje wszystko”, przeprowadzając się z rodziną do Martha’s Vineyard w nadziei, że jej naturalna linia produktów do pielęgnacji włosów osiągnie wyższy poziom.

Copyright © 2021, ABC Audio. Wszelkie prawa zastrzeżone.

READ  Kasowe filmy 2020 roku
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *