Connect with us

Sport

Rebecca „Becky” Evans Ezar | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Rebecca „Becky” Evans Ezar |  Wiadomości, sport, praca


KOLUMBIANA — Rebeka „Becki” Evans Ezar, lat 51, obecnie z Polski, zmarła nagle w swoim domu w piątek 16 września 2022 r.

Urodziła się 26 września 1970 roku w Salem jako córka Davida i Nancy Bortner Evansów.

Becky ukończyła Columbiana High School w 1988 roku i uzyskała tytuł licencjata na Kent State University. W liceum grała w softball i siatkówkę i została wybrana Królową Powrotów Piłkarskich. Pracowała jako administrator Enterprise Mobility w Ovation Wireless Management przez prawie 20 lat i uczęszczała do Kościoła Chrześcijańskiego w Greenford. Becky była zagorzałą fanką piłki nożnej dla Pittsburgh Steelers i Ohio State Buckeye i uwielbiała kolekcjonować pluszowe misie. Becky lubiła spędzać czas z rodziną, w tym Maddie, psem jej rodziców. Miała złote serce i pasję pomagania ludziom. Najlepiej zapamiętana jako świetna słuchaczka i osoba opiekuńcza. Będzie jej bardzo brakowało wszystkim, którzy mieli przywilej jej poznania.

Została pozostawiona przez rodziców z Columbiana, Davida i Nancy Evans; dwie siostry, Jennifer (Brian) Newman z Jefferson Hills w stanie Pensylwania i Kimberlee (David) Shirley z Louisville w stanie Ohio; siostrzeńcy Tyler (Heather Wuenschell) Newman, Evan Shirley i Elliot Shirley; siostrzenica Elizabeth Shirley i wnuczka Lexi Newman. Ocalały także ich ukochane futrzane kocięta, Max i Milo.

Rodzina wita przyjaciół we wtorek, 20 września 2022 r. od 17:00 do 19:00 w domu pogrzebowym Warrick-Kummer-Rettig w Columbiana.

Nabożeństwa odbędą się o godzinie 10:00 w środę 21 września 2022 r. w domu pogrzebowym prowadzonym przez pastora Johna Busha.

Ku pamięci Becky można przekazać darowizny na rzecz Angels for Animals, 4750 S Range, Canfield, OH 44406.

Przygotowania powierzono Domowi Pogrzebowemu Warrick-Kummer-Rettig w Columbianie.

Rodzina i przyjaciele mogą obejrzeć ten nekrolog i złożyć kondolencje na stronie www.familycareservices.com

READ  Myśli o Ukrainie | Wiadomości, sport, praca

19.9.22

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *