Connect with us

Zabawa

Przeczytaj wszystko o postaciach z polskiego serialu komediowego Netflix

Published

on

Z zupełnie nowym serialem, który obiecuje innowacyjną fabułę, Netflix Sexify zaczął streamować na platformie OTT 28 kwietnia 2021 roku. Seria koncentruje się na Natalii, aspirującej programistce, która chce wygrać konkurs na tworzenie aplikacji. Kiedy decyduje się wykorzystać ruch uliczny jako podstawę nowej aplikacji, jej brak wiedzy na ten temat sprawia, że ​​wyrusza w podróż, by lepiej zrozumieć seks. Natalia rekrutuje Monikę i Paulinę do zdobycia lepszej wiedzy, wkraczając w świat intymności i wykorzystując zebrane informacje do stworzenia możliwie najlepszej aplikacji w konkursie międzyuczelnianym. Sexify przedstawia trzech aktorów w głównych rolach polskiego serialu komediodramat Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska i Sandra Drzymalska.

Obsada Sexify

Aleksandra Skraba jako Natalia

(Kadr z Sexify)

Aleksandra Skraba wciela się w Natalię, pracowitą i inteligentną dziewczynę. Chce wziąć udział i wygrać międzyuczelniany konkurs oparty na tworzeniu aplikacji, aby spełnić swoje marzenie o zostaniu programistą. Musi wpaść na nowatorski pomysł, aby wyróżnić się na tle konkurencji i ewentualnie zostać zwycięzcą. Choć nie interesuje ją ruch uliczny, w poszukiwaniach pomaga jej dwójka przyjaciół, Paulina i Monika.

Maria Sobocińska jako Paulina

Paulina, grana przez Marię Sobocińską, jest przyjaciółką Natalii Sexifyjest zajęty. Młoda studentka jest w zaangażowanym związku, ale nie jest gotowa na osiedlenie się ze swoim chłopakiem. Pomaga Natalii zrozumieć kobiece ciało. Paulina i Monika pomagają Natalii w praktycznej części projektu, a Natalii zajmują się teoretyczną częścią projektu.

Sandra Drzymalska jako Monika

Sandra Drzymalska wciela się w odważną, towarzyską i otwartą przyjaciółkę Netflixa Sexifyjest zajęty. Jej postać Monika cieszy się ruchem i staje się jedną z doskonałych kandydatek do projektu Natalii. Monika to nie tylko jedna z przyjaciółek Natalii, ale także koleżanka na uniwersytecie. Pomaga Natalii uzyskać wszystkie potrzebne informacje, aby znaleźć idealną aplikację do zrozumienia potrzeb kobiecego ciała.

READ  Wielki cios dla Discovery w Polsce

Małgorzata Foremniak jako Joanna Nowicka

(Kadr z Sexify)

W obsadzie Sexify, doświadczony aktor Małgorzata Foremniak, wciela się w Joannę Nowicką, matkę Moniki. Monika ma wiele cech, które wybiera od swojej mamy. Joanna wierzy w umożliwienie kobiecie odkrywania swoich potrzeb bez oceniania. Uważa, że ​​pomysł na aplikację Natalii jest genialny i wspiera młodą studentkę swoją wiedzą.

Edyta Torhan jako matka Natalii

(Kadr z Sexify)

Matkę Natalii gra Edyta Torhan w obsadzie Sexify. Odgrywa konserwatywną rolę, kwestionując temat swojej córki w swoim międzyuczelnianym projekcie. Postać jest przeciwieństwem matki Moniki, Joanny, granej przez Małgorzatę Foremniak.

  • (Źródło obrazu promocyjnego: Zdjęcie z Sexify)

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce z Indii i całego świata. Obserwuj swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne już teraz. Republic World to Twoje popularne miejsce docelowe Wiadomości z Bollywood. Wejdź na stronę już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.