Connect with us

Sport

Polskie Polot Media opracowuje preferencje dla pani Sweet z rosyjskiego streamera Start | Wiadomości

Published

on

Początek serii fantasy Wampiry z Midland

Polska firma produkcyjna Polot Media nabyła prawa do formatu rosyjskiego serialu Ms Sweet od rosyjskiego streamera i producenta Start i zaadaptuje je lokalnie.

Serial to komedia oparta na Verze Sweet, wielkodusznej gospodyni domowej i mamie z darem do robienia pysznych słodyczy. Po tym, jak Vera wyrzuca męża, próbuje związać koniec z końcem i otwiera własny sklep ze słodyczami, korzystając z pomocy członków rodziny.

Polot dostosował już początkowe programy, takie jak tegoroczny serial komediowy Kowalsky vs Kowalsky, który wyłonił się z początkowego serialu Ivanovs vs Ivanovs.

Tamara AAGEN-Margol, dyrektor generalny Polot Media, dodała: „Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy ze Startem. Jesteśmy bardzo podekscytowani formatem i już rozmawiamy o przyszłej współpracy.”

W podobnych wiadomościach bałtycki nadawca TV3 Group, który obsługuje Łotwę, Litwę i Estonię, podpisał z Startem ekskluzywną umowę pakietową.

Grupa TV3 wybrała seriale Starts, Wampiry z Midland, Uzależniony, Dobry człowiek, Pani Sweet, Fitness, Najlepsi wrogowie i inne tytuły, w tym kilka filmów fabularnych Starts. Programy są pokazywane w serwisie TV3 GO3 SVoD oraz na kanałach TV3, TV3Film, TV3 Life i TV3+.

READ  Drugie oświadczenie w sprawie wojny Rosji z Ukrainą i międzynarodowym sportem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.