Polska wygrywa turniej Salem; Top Tiger Girl Leetonia | Wiadomości, sport, praca

Raporty pracowników

Koszykówka chłopców

≤ POLAND 56, SALEM 45: SALEM – The Bulldogs pokonali Salem w środę, aby wygrać koronę Salem Holiday Tournament na Quaker Square.

Christian Colosimo prowadził Polskę z 12 punktami. Druga kwarta była kluczowa dla Bulldogów, gdzie pokonali Salem o 10 punktów.

Drew Weir i Jon Null prowadzili kwakrów, obaj z 14 punktami.

≤ JACKSON-MILTON 54, SEBRING 39: SEBRING – Mason Robison i Nick McGinnis zdobyli po 14 punktów dla Blue Jays w zwycięstwie nad Sebring.

Robison i McGinnis mieli wysoki zespół 14 punktów. Cole Grope dodał 12. The Blue Jays awansowali na 4-2 w roku i 3-1 w Mahoning Valley Athletic Conference.

Dylan Johnson prowadził trojany z 15 punktami.

≤ URSULINE 81, COLUMBIANA 36: SALEM – The Fighting Irish miał 30 punktów w drugiej kwarcie na drodze do wielkiego zwycięstwa nad Columbiana w meczu pocieszenia Salem Holiday Tournament.

Brady Shannon prowadził Ursuline z 15 punktami. Gino Lucente miał 15, a Vinny Flauto i Jakylan Irving dodali 10.

The Fighting Irish pokonali Columbiana 30-8 w drugiej kwarcie.

Nick Miller zdobył 24 punkty dla Clippers.

Koszykówka dziewcząt

≤ POLSKA 43, INDIAN CREEK 36: WINTERSVILLE – Bulldogs mieli wygodny autobus do domu po zamknięciu Indian Creek w środę.

Jackie Grisdale prowadził zespół z 19 punktami.

Polska w pierwszym kwartale utrzymała Indian Creek z czterema punktami. Abby Farber i Morgan Kluchar dodali po sześć.

Poniedziałek Bulldogs (5-1) gospodarzem Austintown Fitch.

≤ SPRINGFIELD 59, LEETONIA 45: LEETONIA – Tygrysy stworzyli mocną drugą połowę, aby przerwać przerwę i pokonać Leetonię.

Springfield zrobił sobie przerwę na 27 i pokonał Bears 21-9 w trzeciej kwarcie i 11-9 w czwartej.

Jacey Mullen prowadził zespół z 24 punktami. Madi Lesnak miała 15 punktów, a Kylee Kosek 13.

READ  Harmonogram French Open w sobotę

Taran Ferry prowadził Leetonia z 11 punktami, a Ella Gregorino zdobyła 10.

≤ BOARDMAN 52, CORNERSTONE CHRISTIAN 47: BOARDMAN – Spartanie walczyli z gwiazdorskim występem Riley Stopp, aby pokonać małą szkolną elektrownię Cornerstone Christiana.

Stop miał 30 punktów i 15 zbiórek.

Dla Boardmana Reagan Burkey prowadził z 17 punktami. Katie Stamp miała 11. Obie zaliczyły sześć zbiórek.

W czwartej kwarcie Spartanie strzelili łącznie 8-10 z linii faulu, aby się wycofać.

≤ JACKSON-MILTON 68, SEBRING 33: SEBRING – Chelsea Williams zdobyła 23 punkty i poprowadziła Blue Jays do wielkiego zwycięstwa nad Sebring.

Williams miał grę na haju 23, za nią Kelsie Taylor miała 14 i Kylie Wilson na 11.

Aebi D’Ostroph miał 11 punktów za trojany, a Emma Whaley dodała 10.

Jackson-Milton przechodzi na 4-2 i 3-1 w Mahoning Valley Athletic Conference.

≤ WEST BRANCH 31, CARROLLTON 29: CARROLLTON – West Branch pokonało Carrollton 9-2 w czwartej kwarcie i zwyciężyło w środowych rozgrywkach ligowych.

Anna Lippiatt prowadziła Warriors z 11 punktami.

Zwycięstwo przynosi West Branch do 8-2 w ciągu roku i 3-1 na konferencji Eastern Buckeye.

≤ CRESTVIEW 53, BEAVER LOCAL 21: CALCUTTA – Rebelianci wyruszyli na swoją drogę do wielkiego zwycięstwa nad Beaver Local Wednesday w drugiej kwarcie.

Crestview pokonał Beavers 16-3 w drugiej kwarcie i kontynuował to tempo. W trzeciej kwarcie pokonał Beavers 16-5, aby wygrać.

Krista Perry prowadziła zespół z 19 punktami, a także miała 14 zbiórek.