Polska wydaje oświadczenie, sugeruje Raiders | Wiadomości, sport, praca

POLSKA – W walce dwóch najlepszych drużyn na konferencji Northeast 8, Poland Bulldogs wyprzedziło South Range Raiders (45-35) w bardzo konkurencyjnym meczu fizycznym, aby zająć pierwsze miejsce w ligowej klasyfikacji.

„To było dla nas bardzo duże. Wiele osób wątpiło, że byśmy się w to wciągnęli, ponieważ South Range to świetny zespół, są bardzo dobrzy ”- powiedziała Ella Harrell, Senior Bulldogs. „Włączenie się do tej gry i wygłoszenie oświadczenia jest dobre nie tylko dla naszego programu, ale także dla naszych indywidualnych graczy. Dało nam to pewność, że musimy iść dalej w turnieju. „

„To było naprawdę wielkie zwycięstwo (zwycięstwo), mentalnie bardziej niż cokolwiek innego” – powiedział trener Bulldogs, Nick Blanch. „Myślałem, że trochę się przestraszyliśmy i daliśmy im korzyść w postaci wątpliwości, ale kiedy uspokoiliśmy się i zaczęliśmy grać, zaczęli kupować, że możemy to zrobić, że możemy bawić się z tymi dziewczynami.”

Trener South Range Jeff Fishel powiedział, że Raiders się dostosują.

„Widzieliśmy kilka rzeczy, które zrobiliśmy dobrze, ale po prostu nie mogliśmy skończyć” – powiedział Fishel. „Zamierzamy to wykorzystać i wprowadzić pewne poprawki do tego, co nam zrobili. Będziemy patrzeć na rzeczy, iść na siłownię i polepszać się. „

Bulldogs stracili 24:22 na koniec trzeciej kwarty, zanim objęli pierwsze prowadzenie w konkurencji na 2:02 w trzeciej kwarcie, kiedy student pierwszego roku Mary Brant trafił za 3 z prawego rogu.

Kiedy Senior Jackie Grisdale powalił kolejnego frajera na Summer w trzeciej kwarcie, Bulldogs prowadzili 30-26.

„Dokładnie to robi Polska” – powiedział Fishel. „Wprowadzili drobne poprawki, ale było tak samo przez całą grę.

„Po prostu rób to dalej i kontynuuj, aż w końcu zadziała dla ciebie i będziesz sfrustrowany i dostaniesz takie przebiegi”.

READ  BIG jako pierwszy zespół zaproszony na V4 Future Sports Festival 2021

Buldogi wykorzystały tę dynamikę pod koniec trzeciego biegu, aby rozpocząć bieg 7-2 na początku czwartej tercji i zbudować przewagę 37:28.

Powstrzymali późny atak najeźdźców, a Brant wykonał 5 z 8 rzutów wolnych, aby zapewnić zwycięstwo.

„Mary dzisiaj dorastała” – powiedział Blanch. „Ona jest tylko nowicjuszem. Musisz zdobyć tych powtórzeń w dużych grach i mieć te chwile. Została trochę popchnięta, ale stała się trudniejsza w miarę postępu gry. „

Raiders prowadzili w pierwszej połowie z Bulldogs, którzy przed przerwą pięć razy zremisowali. Raiders prowadzili 10-8 pod koniec pierwszego frame, a następnie przeszli do przerwy o 16:14.

„Powiedziałem im, że tracimy dwa punkty i wszyscy wiemy, że nie gramy teraz w koszykówkę” – powiedział Blanch w swoim przemówieniu na pół etatu. „Tęsknimy za boksami, przegapiamy zadania, zostawiamy dziewczyny szeroko otwarte. To po prostu nie była polska koszykówka. „

Mecz był pierwszym spotkaniem Bulldogów i Raidersów, ponieważ ich pojedynek został odwołany kilka tygodni temu w pierwszych minutach z powodu poważnej kontuzji Raiders Izzy Lamparty. Wróciła po tej przerażającej kontuzji iw czwartek osiągnęła szczyt 20 punktów w meczu.

„Posiadanie ich to ogromna winda” – powiedział Fishel. „Zrobiła wszystko, co mogła, aby dziś wieczorem położyć go na plecach i próbowała dać nam wygraną. Ostatecznie jako zespół nie mogliśmy zrobić wystarczająco dużo, aby tak się stało. Ale kiedy oni grają, jesteśmy innym zespołem. „

Nawet Buldogi cieszyły się, że znów widzą Lamparty’ego.

„Chcesz móc powiedzieć, że pokonałeś drużynę, nie wygraliśmy bez tej dziewczyny. Więc dzisiaj było dobrze mieć ją za plecami i Bree (Kohler) do gry w jej całej drużynie ”- powiedziała. „Chcieliśmy to rozegrać z pełną mocą”.

Raiders spróbują w sobotę dojść do siebie, jeśli będą gościć przeciwnika ligi, Nilesa. Buldogi również będą starały się utrzymać tempo podczas podróży do Girard w sobotę.

READ  Oddział Zachodni startuje solidnie, Polska bije | Wiadomości, sport, praca