Connect with us

Sport

Polska prowadzi Mooneya w prostych setach | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska prowadzi Mooneya w prostych setach |  Wiadomości, sport, praca

Correspondent Photo / Robert Hayes Polska seniorka Sarah Forsyth zabija piłkę dwoma obrońcami Cardinal Mooney podczas wygranej 3-0 przez Bulldogs nad Cardinals w Lakeview High School.

CORTLAND – Rozpoczęcie rozgrywki turniejowej zawsze oznacza początek nowego sezonu. Kardynał Mooney przybył w poniedziałek wieczorem, aby przełamać przegraną poślizg, podczas gdy Polska czekała na pierwszy przedsmak fazy play-off dywizji III.

Bulldogs świętowało wygraną 3-0 z Cardinals w Lakeview High School z dnia na dzień.

– To tylko jeden mecz na raz, punkt po punkcie, to trwa – powiedział trener reprezentacji Polski Aleah Diamond. „To zdecydowanie coś, nad czym musimy popracować, aby powstrzymać te długie biegi, ale po prostu próbując grać w siatkówkę, ufając kolegom z drużyny i wiedząc, kogo masz wokół siebie na boisku.

„Ponieważ mamy dziewięciu seniorów, mam do nich duże zaufanie, że oni też się dowiedzą, więc to pomaga na boisku”.

Bulldogs wcześniej rywalizowały w turnieju Division II, ale teraz rywalizują w Dystrykcie Orwell Division III.

Mooney walczył przez cały pierwszy set, a każda drużyna wymieniała strzały, aby utrzymać je w granicach jednego lub dwóch punktów.

Polacy znaleźli sposób na zdobycie kilku ostatnich punktów, aby wygrać seta, ale bardziej chodziło o zachowanie spokoju niż cokolwiek innego.

„Myślę, że właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy chcemy grać. Zdaliśmy sobie sprawę, że wszyscy jesteśmy seniorami i to będzie koniec, więc zebraliśmy się razem i zdaliśmy sobie sprawę, że chcemy tego bardziej” – powiedział starszy Morgan Bailey. „Zdaliśmy sobie sprawę, że aby generować więcej energii, musimy więcej komunikować się i po prostu jakoś wspólnie wykonać naszą pracę”.

Mooney (8-14) był kilka punktów za późno w drugim secie, ostatecznie wyrównał grę na 22.

READ  Pamiętasz kiedy, Arkansas? W 1963 roku 58 „ambasadorów ONZ” ubiegało się o tytuł Młodszej Miss

„Oczywiście jest to trochę denerwujące, kiedy przychodzą i mają energię, ale myślę, że po prostu mieliśmy trochę wolnego czasu, zdaliśmy sobie sprawę, że musimy to wyłączyć i po prostu wyszliśmy stamtąd wiedząc, co robić” – powiedział Bailey.

Ponownie, Bulldogi musiały zamykać się tylko wtedy, gdy było to konieczne, aby utrzymać przewagę na tablicy wyników i wygrały mecz 25-23 po wygranej 26-24 w pierwszym meczu.

Polska (11-9) ostatecznie zwyciężyła w trzecim secie 26-24, odnosząc zwycięstwo w pierwszej rundzie i piąte z rzędu zwycięstwo w sezonie.

Starsza Sarah Forsyth prowadziła Bulldogs z 12 zabójstwami. Bailey dodał 13 asyst i parę asów. Najstarsza koleżanka Madelyn Ray zdobyła 10 kopnięć, podczas gdy Katie McDonald zdobyła cztery bloki.

Kardynałowie kończą studia pięciu seniorów: Maria Fire, Abby Mitchell, Marissa Bowman, Mara Blasko i Addison Stacy. Trener Toni Chahine czuł, że jej drużyna rozegrała ciężki mecz, ale była szczęśliwa, że ​​trenowała grupę odchodzących seniorów.

„Czuję, że grali dobrze. Zawsze przegrywaliśmy większość setów, ale oni zawsze zbierali się i walczyli, ale po prostu nie mogliśmy skończyć tego wieczoru” – powiedział Chahine. „Celem poza sezonem jest, aby ludzie grali na piłce przez cały rok. Siatkówka umocniła się na naszym terenie. Stało się tak konkurencyjne i jesteśmy zmęczeni byciem wysportowanym, więc nasze dziewczyny muszą grać w klubie poza sezonem i dostawać więcej powtórek, abyśmy mogli być lepszą drużyną.

Tymczasem Polska robi krok naprzód, by zmierzyć się z czwartym miejscem Lakeview w Crestview High School w czwartek, a finały sekcji rozpoczną się o 19:30.

Dzisiejsze najświeższe wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *