Polska pokonuje Mooneya w thrillerze, aby zdobyć tytuł dzielnicy | Wiadomości, sport, praca

Polska pokonuje Mooneya w thrillerze, aby zdobyć tytuł dzielnicy |  Wiadomości, sport, praca

Corresponding Photo / Lowell Spencer Reprezentacja Polski dziewcząt w piłce nożnej pozuje do zdjęcia po zdobyciu tytułu III Dywizji, Dystryktu Akron 2 w South Range High School w czwartek. Bulldogs pokonali kardynała Mooneya 1:0 w zaciętym zwycięstwie.

GREENFORD — najwyżej rozstawiona drużyna piłkarska polskich buldogów w Polsce wiedziała, że ​​w zeszły czwartek wieczorem w dzielnicy dziewcząt III ligi nie może brać za pewnik swojego przeciwnika.

W końcu ten przeciwnik miał zwycięską passę trzech gier w turnieju.

Bulldogs odparli trudne wyzwanie ze strony piętnastego rozstawionego Cardinal Mooney Cardinals, aby zdobyć zacięte zwycięstwo 1:0 w walce o tytuł Dystryktu Akron 2 w South Range High School.

Zwycięstwo poprawia Bulldogs do 17-3 w sezonie. Kardynałowie zakończyli rok 8-15-1.

Zwycięstwo pomaga również zlikwidować bolesną porażkę 3-1 z Kenston w zeszłorocznych finałach okręgowych. Teraz Bulldogs zmierzą się z rywalami NE-8 z Lakeview w regionalnym półfinale w przyszły wtorek o 17:00 w Rawennie.

Lakeview pokonało Waterloo 6-4 w rzutach karnych.

„Jest naprawdę duży. To był nasz cel, odkąd przegraliśmy w finałach okręgowych w zeszłym sezonie – powiedziała druga napastniczka Sophia Genralovich. „To był dla nas wielki cel i czuję się świetnie”.

Choć sezon był dla Cardinals bardzo konkurencyjny, mają się czym pochwalić. Grali według ścisłego harmonogramu, co zaowocowało bardzo mylącym rozstawieniem w turnieju i pomogło im przygotować się do turnieju.

– Myślę, że wielu ludzi nas nie doceniło – powiedział trener Cardinals Angi Cvercko. „Graliśmy w wielu szkołach DI i DII, więc nasza płyta nie pokazała, do czego jesteśmy zdolni. Więc kiedy weszliśmy do dzielnicy DIII, wiedzieliśmy, że będzie to trochę łatwiejsze niż to, w co graliśmy przez cały rok i to pokazało.

Obie drużyny grały solidną obronę, która była przerywana kilkoma dobrymi okazjami do zdobycia bramki w pierwszej połowie, kiedy Bulldogs wystrzelili garść długich kopnięć, które albo przepłynęły nad bramką, albo odbiły się przez linię bramki. Ale żadna ze stron nie mogła znaleźć bramki, gdy grali bezbramkową pierwszą połowę.

READ  Anders Thomsen czuje się w „groove”, ponieważ chce ponownie wygrać na Speedway Grand Prix w Gorzowie, Polska

„Nasza obrona wykonała świetną robotę, zawierając go”, zauważył Cvercko. – Nasz pomocnik był bardzo kontrolowany i mieliśmy wiele okazji, których po prostu nie wykorzystaliśmy.

Porażka Cardinals przyćmiła wspaniały występ ich bramkarzy, debiutantki Sophii Dibo. Zablokowała 11 strzałów w konkursie, ponieważ w konkursie były przestrzelone 12-6.

„To stanowisko, które daliśmy jej na początku tego roku”, powiedział Cvercko. „Grała w obronie i bramce i była tylko potworem z tyłu. Wykonała świetną robotę jako studentka pierwszego roku przychodząc tutaj i robiąc to, co robiła dziś wieczorem, to była niesamowita praca.

Bulldogi wreszcie znalazły się na tablicy wyników, co okazało się decydującym golem po solidnym strzale Generalovicha przy 37:37 w drugiej połowie. Pobiegła prawą stroną boiska i kopnęła bramkę, aby znaleźć tył siatki.

„Przegraliśmy środek i myślałem, że musimy to naprawić, więc dokonaliśmy kilku poprawek, aby zwiększyć presję” – powiedział trener Bulldogs Neil Huda o swojej filozofii drugiej połowy. „W ciągu ostatnich 12 minut byliśmy w tyle, aby grać bardziej defensywnie, tylko po to, by ich powstrzymać”.

Cardinals walczyli do końca i myśleli, że wyrównali mecz przy stanie 11:28 drugiej połowy, kiedy Francesca Cassesse mocno uderzyła na bramkę. Piłka odbiłaby się od lewego słupka i utrzymała prowadzenie 1-0 Bulldogs. Bramkarz Bulldogs Leanne Williams przerywał co 6 strzałów, aby wygrać.

– Zatrzymał się – powiedział Huda ze śmiechem, który opisywał jego serce. „Potrzebowałem tam resuscytacji. To była świetna gra. Myślałem, że to będzie dobra gra i tak było.