Connect with us

Sport

Polska Mięśnie z Lakeview | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Polska Mięśnie z Lakeview |  Wiadomości, sport, praca

Zdjęcie korespondenta / Kyle Senkowitz z Lowell Spencer Lakeview przejeżdża w piątek obok Carmine Tukalo w Polsce.

POLSKA – W bitwie pomiędzy Bulldogs to polska odmiana wyłoniła się na prowadzenie, pokonując 47-26 Lakeview w piątkowym meczu koszykówki chłopców.

Dzięki zwycięstwu Polska pozostaje idealna w Konferencji Północno-Wschodnia-8 z bilansem 10-0 i jednocześnie zapewnia sobie chociaż część tytułu mistrzowskiego. W tym sezonie poprawili także ogólny bilans do 12-3.

„Rozmawialiśmy dziś wieczorem z chłopakami, żeby wiedzieli, jak ważny jest ten mecz, a potem zajęliśmy się sprawami”. powiedział główny trener Polski Eric Fender. Musimy cieszyć się tą chwilą i wpisać kolejny numer do księgi rekordów, ale we wtorek czeka nas trudny mecz.

„To miłe, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek z nas chciał dzielić się tylko jednym tytułem” powiedział starszy strażnik Polski Andrew Todd. „Wracamy więc do pracy i chcemy zdobyć tytuł w klasyfikacji generalnej”.

Po porażce Lakeview po raz pierwszy w tym roku spadło poniżej 0,500 na poziomie 7-8, co spadło do 3-6 w lidze. Na nieszczęście dla Lakeview przedłuża to również ich obecną passę porażek do pięciu meczów.

„Myślałem, że zagraliśmy dziś naprawdę mocno”. powiedział główny trener Lakeview Matt Baker. „Polska jest trudnym przeciwnikiem ze względu na swoją fizyczność. Wiedzieliśmy o tym przychodząc i podkreślaliśmy to naszym chłopakom. Nasz występ był więc tam, tylko brakowało nam trochę wykonania.

Polska miała jednak niepomyślny początek meczu, ponieważ nie wykorzystała pierwszych dziesięciu strzałów z podłogi, a w pierwszej kwarcie oddała tylko trzy z 16 strzałów z podłogi. Dopiero w 2:41 minucie pierwszej kwarty, kiedy Andrew Todd uderzył skoczka, goście byli w stanie zdobyć pierwsze punkty z podłogi.

„To dzieci, więc zawsze mam obawy dotyczące koncentracji” Fender powiedział ze śmiechem. „To nie było ładne, ale znaleźliśmy sposoby na zwiększenie prowadzenia i dotarcie do mety. Mieliśmy wiele opcji, mieliśmy dobry wygląd. W niektóre noce to się stanie.

READ  Dziewczyny z Canfield czołowymi artystkami w Polsce | Wiadomości, sport, praca

„Czasami tak się dzieje”. – powtórzył Todd. „Zaczęliśmy więc polegać na trafianiu do kosza i dotarciu do linii rzutów wolnych”.

Aby zrekompensować kiepski wieczór strzelecki, Polska zdominowała tablice zbiórkami i ograniczała Lakeview z wielu punktów drugiej szansy. Tymczasem Polska strzeliła gola nie wiadomo skąd, zdobywając w całym meczu tylko jedną trójkę.

„Mamy wielu piłkarzy, którzy są sprawni fizycznie” powiedział Fender. „Za każdym razem, gdy wchodzimy na mecz, mówimy o wygraniu wojny odbicia. Ograniczanie ich do jednego strzału, posiadanie drużyny w defensywie i zbiórki to coś, na co kładziemy nacisk każdego wieczoru.

Zagrali także nieustępliwie w obronie, ograniczając Lakeview do drugiej najmniejszej sumy punktów w tym sezonie. Lakeview popełnił w meczu 14 strat.

„Jedyna rzecz, o której rozmawialiśmy z tymi chłopakami przez cały rok, to to, że żyjemy i umieramy w obronie. Kiedy utrzymujesz drużynę na poziomie zaledwie 26 punktów w meczu… niezależnie od tego, czy strzelasz dobrze, czy nie, dajesz sobie szansę na zwycięstwo. powiedział Fender.

„Różnica odbicia była dużym czynnikiem” – powiedział Baker. – Przez większą część dzisiejszego meczu znajdowaliśmy się w strefie ataku, więc wiedzieliśmy, że odbicie będzie wyzwaniem. Oni (Polska) doskonale kontrolowali tablice i naprawdę ograniczyli nasze szanse na oddanie dzisiejszego strzału.

W miarę postępu meczu Polska metodycznie oddalała się od Lakeview. Po tym, jak Lakeview objął prowadzenie 2:1 i 5:3, pod koniec pierwszej tercji Polska prowadziła 8:5.

Kiedy Polak Cole Fulton strzelił do kosza o 4:35 w drugiej kwarcie, goście wyszli na siedmiopunktowe prowadzenie 15-8. Ostatecznie do szatni do przerwy prowadzili 19:10.

Po tym, jak na początku drugiej połowy obie drużyny zamieniły się koszami, Polska przez następne pięć minut dystansowała się. Kiedy Danny Nittoli strzelił gola w 1:44 minucie, Polska objęła prowadzenie 15, 31-16, zakończone serią 8-0. Na koniec trzeciej tercji prowadziły 14 punktami, 33:19.

READ  UE wzywa Polskę, Węgry i Słowację do zajęcia konstruktywnego stanowiska w sprawie ukraińskiego zboża

W połowie czwartej kwarty Polska powiększyła swoje prowadzenie do 19, kiedy Paul Greco trafił dwa rzuty wolne i było 40:21. W ostatnich czterech minutach meczu obie drużyny dokonały częstych zmian, dzięki czemu Polska zakończyła mecz z 21-punktową przewagą.

Polska zakończyła mecz z 10 zawodnikami na liście punktów, a Todd jest jedynym zawodnikiem z liczbą dwucyfrową, która ma 10 punktów. Prowadził Oliver McCully z siedmioma zbiórkami, a Carmine Tukalo miał sześć zbiórek.

Kyle Senkowitz prowadził tego wieczoru z Lakeview z dziewięcioma punktami, a Isaiah Lantz dodał siedem. Carter Doran zebrał osiem zbiórek i utrzymał Lakeview na szczycie.

„Musimy po prostu iść dalej” – powiedział Baker. Za nami trudne mecze, ale nie możemy się doczekać wtorkowego meczu i zwycięstwa.

Lakeview będzie chciało zakończyć obecną recesję we wtorkowy wieczór, kiedy podejmie w lidze Girard Indians. Polska będzie próbowała wywalczyć tytuł mistrzowski we wtorek, grając z wicemistrzem ligi South Range.

[email protected]

Dzisiejsze najświeższe informacje i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczejContinue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *