Connect with us

Sport

Podczas otwarcia konferencji tenis spada do Ball State, 6-1

Published

on

Tablica wyników

YPSILANTI, ja. (EMUEagles.com) –

Drużyna tenisowa Eastern Michigan University przegrała 6: 1 w Chippewa Club w piątek 12 marca przeciwko Ball State University. The Eagles (6-5; 0-1 MAC) widzieli wiele wytrwałych wysiłków, ale uciekli z tylko jednym punktem przeciwko Cardinals (10-2; 1-0 MAC).

„Zawsze jest bardzo trudno otworzyć mecz MAC przeciwko jednemu z faworytów do wygrania konferencji, ale mimo porażki, myślę, że odebraliśmy kilka bardzo pozytywnych rzeczy z tego meczu” – powiedział główny trener. Jayson Wiseman. „Sprawiliśmy, że Ball State pracował nad każdym pojedynczym punktem i byliśmy bardzo blisko w wielu miejscach, w których kilka punktów tu czy tam naprawdę zrobiło dużą różnicę”.

Orły nie zdołały zdobyć dwukropka, ponieważ kardynałowie wygrali dwie z trzech bliskich meczów. Redshirt Juniors Luisa Pelayo (Porto, Portugalia-Colegio Cebes (stan Wright)) i Grace Whitney (Imlay, Mich.-Imlay City (stan Wright)) zdobył tylko jeden do dwóch dla Eastern i pokonał kardynałów 6-2 na drugim miejscu. Dzisiejszym występem duet kontynuuje dominującą trasę i poprawia swój rekord do 6: 1 na drugim miejscu.

„Są naprawdę dumni z Luisy i Grace, którzy zajęli podwójne zwycięstwo na drugim miejscu. Mieli ogromną energię, która naprawdę przyniosła korzyści pozostałym dwóm drużynom, co pomogło im wrócić po wczesnych deficytach” – powiedział Wiseman.

Na pierwszym miejscu podwójnych par nowicjusza Redshirt Isabelle Popma (Staphorst, Holenderskie Centrum Sportu i Edukacji) i Redshirt w drugim roku Julia Piątek (Melgiew, Liceum Ogólnokształcące Polska-Lublin (Salem)) Walczył dzielnie, ale ostatecznie spadł do BSU, 4-6. Duet Redshirt Junior jest teraz na trzecim miejscu Vasavi Ganesan (Tamil Nadu, India-Alagappa Matriculation School (East Florida State)) i nowicjusz Redshirt Emma-Lou Pommiers (Aire-sur-I’Adour, Francja-Saint Dominique Pau) również rzucił wyzwanie kardynałom, ale nie zdołał wywalczyć zwycięstwa i przegrał 5-7.

READ  Premier League: Fabianski, bohater West Ham United

Indywidualnie Popma odniosła zaciekłe zwycięstwo i wygrała w tie-breaku (6: 2, 4: 6, 1: 0). Rodowity Holender jest w młodym sezonie z 4: 7 na pierwszym miejscu.

„Isabelle była dziś fantastyczna na pierwszym miejscu, każdy mecz jest coraz lepszy, a dzisiejszy dzień był dla niej dużym krokiem naprzód” – powiedział Wiseman.

Orły będą domem kolejnej konfrontacji konferencyjnej przeciwko północnemu Illinois w niedzielę 14 marca. Akcja ma się rozpocząć o godzinie 13:00.

Odwiedź EMUEagles.com lub śledź zespół na Twitterze (@EMU_Tennis) lub Instagramie (@EMUEaglesTennis), aby być na bieżąco ze wszystkim, co dotyczy tenisa we wschodnim Michigan.

Pełne wyniki

Podwójnie

Jessica Braun / Silvia Martinez (BSU) pok. Julia Piątek / Isabelle Popma (WWU), 4-6
Luisa Pelayo / Grace Whitney (EMU) pok. Amy Kaplan / Emma Peeler (BSU), 6-2
Rebecca Herrington / Mariyah Polishchuk (BSU) pok. Vasavi Ganesan / Emma-Lou Pommiers (WWU)

Kolejność wykonania: 2, 1, 3

syngiel
Isabelle Popma (EMU) pok. Emma Peeler (BSU), 6-2, 4-6, 1-0
Jessica Braun (BSU) pok. Luisa Pelayo (WWU), 6-3, 4-6, 6-2
Mariyah Polishchuk (BSU) pok. Vasavi Ganesan (EMU), 6–3, 6–4
Amy Kaplan (BSU) pok. Udoskonal Bert (WWU), 6-2, 6-2
Rebecca Herrington (BSU) pok. Emma-Lou Pommiers (WWU), 6-2, 6-4
Livia Lukacs (BSU) pok. Julia Piątek (WWU), 6-4, 7-5

Kolejność wykonania: 4, 3, 5, 1, 6, 2

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.