Connect with us

Sport

Piłka nożna nowych dziewcząt Hartford nadal wygrywa

Published

on

Na początku ubiegłego sezonu było oczywiste, że Spartanie z New Hartford mają grupę utalentowanych dziewcząt, powiedział trener Frank DuRoss. Ta grupa jest teraz zmieszana z nową generacją talentów, a sukces trwa.

„Mamy pozycję lidera i mamy młode dziewczyny, które mogą wnieść swój wkład” – mówi DuRoss. „Więc masz energię nowych dziewczyn w zespole, doświadczenie weteranów. Mamy po prostu naprawdę idealną mieszankę dziewczyn w każdym wieku i na każdym poziomie doświadczenia”.

Spartanie prowadzą obecnie 12-0 i mają na koncie 26 wygranych meczów, które sięgają początku ubiegłego sezonu. W trakcie tej zwycięskiej passy Spartanie pokonali drużyny ze wszystkich różnych klas, w tym panującego mistrza stanu Nowy Jork w klasie AA Monroe-Woodbury w turnieju w Niskayuna na początku tego sezonu. New Hartford został uznany za mistrza w tym turnieju.

DuRoss przypisuje część sukcesu swojego zespołu licznym ofensywnym opcjom, jakie mają. Mówi, że mają dziewczyny, które potrafią zdobywać bramki na całym boisku, co daje im przewagę. Zostało to pokazane w pierwszych 12 meczach Spartan. Do tej pory w tym sezonie New Hartford ma czterech piłkarzy, którzy strzelili co najmniej 11 goli – Allison Falvo (15 goli), Willa Pratt (13 goli), Anna Rayhill (13 goli) i Caroline Sekula (11 goli).

„Dopóki osiągniemy pożądany rezultat, nie obchodzi nas, kto to zrobi” – powiedział Falvo o bezinteresownej grze zespołu. „Robimy to jako zespół, więc nie jesteśmy samolubni”.

Nie tylko ofensywa była skuteczna w tym roku, ale defensywa Spartan dusiła także przeciwników. W tym roku Spartanie przewyższają swoich przeciwników 84-2 i 10 razy znokautowali przeciwników.

„W obronie po prostu nie rezygnujemy ze strzałów” – powiedział DuRoss. „Nie pozwalamy zespołom wywierać na nas presji”.

Chociaż Spartanie byli niepokonani w sezonie zasadniczym w zeszłym roku, nie mogli rywalizować w postsezonie, ponieważ Sekcja III odwołała play-offy jesiennego sportu z powodu COVID-19. W tym roku to się zmieni i New Hartford będzie mogło walczyć o mistrzostwo klasy A.

READ  Alex Eala odpadł w ćwierćfinale z Francją

Inne najlepsze drużyny

Spartanie nie są jedyną niepokonaną drużyną w regionie tej jesieni. Obecnie bezkonkurencyjne są również Clinton, Sauquoit Valley i Polska.

GALERIA: Clinton Girls’ Soccer vs. Sherburne-Earlville

Clinton jest obecnie na szczycie klasy B z rekordem 10-0 i ma passę 21 wygranych, która sięga ostatniego sezonu. W tym sezonie Warriors pokonali przeciwników 71-6 i znokautowali pięciu przeciwników. Warriors prowadzą seniorzy Maddie Luke (14 goli, 17 asyst) i Avery Maxam (21 goli, 8 asyst).

Indianie Sauquoit Valley mają najlepszy wynik ze wszystkich szkół z sekcji III klasy C z wynikiem 11-0. W tym sezonie Indianie pokonali rywali 61:7. Indusi dostają wkład od Alyssy Shepherd (17 goli, 15 asyst), Aleny Weibel (17 goli, 5 asyst) i Olivii Kalil (14 goli, 6 asyst).

Sekcja III Dziewczęca piłka nożna: Wyniki i najlepsi wykonawcy z regionu Utica

Polskie Tornada to jedna z czterech niepokonanych drużyn w klasie D. Tornada mają wynik 10-0 i wygrał każdy mecz, jaki rozegrali od początku sezonu 2019, w tym Mistrzostwa Sekcji III Klasy D 2019 i New York State Class 2019 Mistrzostwa D. Polska strzeliła w tym sezonie 11 bramek i strzeliła 73 bramki. Na czele tornad stoją czołowi strzelcy Alexis Bates (16 goli, dziewięć asyst), Logan Cookinham (14 goli, dziewięć asyst) i Lily Martin (dziewięć goli, 13 asyst).

Kenny Lacy jest reporterem sportowym dla Observer Dispatch. Wyślij e-mail do Kenny’ego Lacy na [email protected].

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *