Connect with us

Zabawa

Perkusista Cannibal Corpse nazywa „Breaking Culture” „śmiesznym”

Published

on

Inny muzyk wypowiadał się przeciwko określeniu „zerwanie kultury” – Paweł Mazurkiewicz z Cannibal Corpse, który uważa, że ​​jest to „śmieszne”. Temat został poruszony podczas rozmowy perkusisty z australijskim wydawnictwem Przegroda.

Biorąc pod uwagę, że Cannibal Corpse są znani z brutalnych obrazów w swoich piosenkach i okładkach albumów, perkusista został zapytany, czy uważa, że ​​„Cancel Culture” jest śmieszne i czy ostatecznie oznaczałoby to kłopoty dla zespołu.

„Tak, oczywiście, to śmieszne. Podobnie jak cenzura, zawsze była dla nas śmieszna” – odpowiedział. „To znaczy, daj spokój, jesteśmy zespołem. Jesteśmy fikcyjnym zespołem horroru. Sprawdź okładki naszych albumów. Nie są prawdziwe … to dzieła sztuki i dla większości jest to dość szalona sztuka fantasy.” część.”

Perkusista zapewnił, że rzeczy przedstawione na okładkach ich albumów nie mogą się nawet wydarzyć i porównał sceny do tych z horroru lub książki.

„Jest też rzecz związana z kulturą porzucania, o której ostatnio słyszałem, a ja mówię:„ Co tu się dzieje? ”- kontynuował. „Wszyscy wydają się być urażeni przez wszystko. Jeśli w dzisiejszych czasach nie jest to w 100% PC (poprawne politycznie), to ludzie mają z tym problem. Myślę, że wymyka się to spod kontroli”.

Zobacz pełny wywiad poniżej.

Dee Snider i Corey Taylor to dwaj inni wybitni rockmani, którzy niedawno wypowiedzieli się na temat Cancel Culture. Snider porównuje to do cenzury, a Taylor zachęca wszystkich, aby przestali oczekiwać doskonałości.

Paul Mazurkiewicz z Cannibal Corpse – Wall of Sound

31 najstraszniejszych metalowych okładek albumów wszechczasów

READ  Dzień Matki (2023) Recenzja filmu Netflix
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *