Connect with us

Zabawa

Pełny zwiastun polskiego filmu alpinistycznego Broad Peak z Netflix

Published

on

Pełny zwiastun polskiego filmu alpinistycznego Broad Peak z Netflix

autor: Alex Billington
25 sierpnia 2022
Źródło: youtube

„Maciej, musimy skończyć to, co zaczęliśmy.” Netflix udostępnił oficjalny, pełnometrażowy zwiastun polskiego thrillera alpinistycznego zatytułowanego „ Szeroka końcówka, przez filmowca Leszka Dawida. Będzie to transmitowane na Netflix we wrześniu dla zainteresowanych. Szeroka końcówka oparty na prawdziwych wydarzeniach Macieja Berbeki – legendarnego polskiego alpinisty, członka grupy Ice Warriors, który chciał zdobyć szczyt jednej z najniebezpieczniejszych gór. Jeśli chodzi o honor, cena nie ma znaczenia. Berbeka wraca do jednej z najniebezpieczniejszych gór na świecie, Broad Peak na granicy z Pakistanem (patrz mapy Google), aby wyczyścić jego imię. Powrót w niebezpieczne góry Karakorum niesie ze sobą trudne decyzje, które na zawsze odmienią jego życie. Z Ireneusz Czop jako Maciej, Maja Ostaszewska, Dawid Ogrodnik, Marcin Czarnik& Łukasz Simlat. Jestem za! Bardzo dziwny wybór popowej piosenki do zwiastuna, ale wygląda na intensywną i autentyczną opowieść o wyczerpującym wyzwaniu i uroku wspinaczki górskiej.

Oto pełnometrażowy zwiastun (+ dwa plakaty) Leszka Dawids Szeroka końcówkaz Netflix youtube:

Zwiastun zwiastuna Broad Peaku

Zwiastun zwiastuna Broad Peaku

Możesz jeszcze raz obejrzeć pierwszy teaserowy zwiastun Dawida Szeroka końcówka Film tutaj, aby ponownie obejrzeć pierwsze spojrzenie.

Pierwsze zimowe wejście na Broad Peak Maciej Berbeka dokonał w 1988 roku, ledwo unikając śmierci. Lider wyprawy Andrzej Zawada odnotowuje duży sukces. Kiedy wracają do Polski, okazuje się, że Maciej dotarł „tylko” na Skalisty Szczyt, który jest o dwadzieścia trzy metry niższy od faktycznego szczytu oddalonego o godzinę drogi. Berbeka jest zirytowany kłamstwami przyjaciół i wycofuje się z alpinizmu. 24 lata później odbiera telefon od Krzysztofa Wielickiego, który również brał udział w pierwszej wyprawie. – Musimy dokończyć to, co zaczęliśmy – mówi Krzysztof, przekonując Macieja do przyłączenia się do kolejnej wyprawy na Broad Peak. Po wielu wahaniach Maciej postanawia ponownie spróbować szczytu. Szeroka końcówka Reżyseria polskiego filmowca Leszek Dawidreżyser filmów mam na imię Ki oraz Jesteś Bogiem wcześniej, a ostatnio trochę pracy telewizyjnej, w tym serialu „Układ”. Scenariusz napisał Łukasz Ludkowski. Debiut Netflixa Szeroka końcówka Rozpoczęcie przesyłania strumieniowego w serwisie Netflix 14.09.2022 wkrótce. Kto chce to zobaczyć?

Znajdź więcej postów: Do obejrzenia, zwiastun

READ  Wygranie pierwszego meczu zajmuje Taylorowi Fritzowi zaledwie 57 minut

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.