Connect with us

Sport

Patrick C. DeLisio 1957-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

STRUTHERS – 63-letni Patrick Christopher DeLisio zmarł nagle na atak serca późnym czwartkowym wieczorem, 2 grudnia 2021 r., W Centrum Zdrowia St. Elizabeth w Youngtown.

Patrick urodził się w Boże Narodzenie 25 grudnia 1957 roku w Youngstown jako syn Anthony’ego i Joanne Aeppli DeLisio.

Wychowany w Struthers, Patrick uczęszczał do Struthers Schools i został certyfikowany jako kreślarz przez Mahoning County Joint Vocational School w 1976 roku. Jako wolny myśliciel w latach 70. Pat pracował krótko w Youngstown Sheet and Tube, dopóki nie zdecydował, że nadszedł czas, aby przejąć stery na zachód do Los Angeles w Kalifornii. Tam jego wuj Jan przyjął go jako kolejnego syna i zabrał w wielką podróż. Był zatrudniony jako kreślarz w Hughes Aircraft Co. i pracował jako praca poboczna dla elity Hollywood, takich jak Warren Beatty i Goldie Hawn. Po latach postanowił wrócić do domu i poznał miłość swojego życia, Mary Duggan. Razem przenieśli się do Cincinnati, gdzie pracował dla GE Jet Engines, a następnie do Jupiter na Florydzie, gdzie pracował jako kreślarz dla Pratt and Whitney Jet Engines. Byli tam przez 11 miesięcy, kiedy postanowili uciec przed upałem i przenieść się do Seattle w stanie Waszyngton, a Pat zaczął pracować dla The Boeing Co. To właśnie w Seattle Pat i Mary pobrali się 7 września 1990 roku. Dziesięć lat później postanowili przenieść się do Cincinnati, aby być bliżej rodziny. Pat został zatrudniony przez Ford Motor Co., który później przeniósł go do Detroit w stanie Michigan. W 2005 roku podjęto decyzję o powrocie do Struthers, aby tam zapuścić korzenie. Dla odmiany Pat przeniósł się do firmy swojej siostry, Agencji Ubezpieczeń LL&D w Polsce, jako ekspert ubezpieczeniowy.

Pat był członkiem Towarzystwa Św. Antoniego w Struthers, rodzinnej tradycji DeLisio. Grał w racquetballa i golfa oraz był członkiem kilku lig golfowych, w tym Elmton Golf League. Uwielbiał uprawiać ogród i konserwować paprykę oraz podróżować z Mary do Meksyku i na zachodnie wybrzeże.

READ  Zwolnili trenera, ściągnęli emerytowanych zawodników i awansowali do Euro 2020. „Stają się jeszcze bardziej niebezpieczni” dla reprezentacji Polski

Jako człowiek rodzinny w sercu, Pat był ostoją swojej rodziny, stawiając potrzeby wszystkich ponad własne. Zawsze był przy swojej matce, Mary była dobrym i kochającym mężem, najlepszym przyjacielem jego braci i sióstr oraz zabawnym i troskliwym wujkiem dla swoich siostrzenic i siostrzeńców. Pat, zawsze dusza towarzystwa, był lojalnym, kochającym synem, bratem, mężem, wujkiem i przyjacielem i będzie go bardzo tęsknić każdemu, kto go znał i kochał.

Pat odchodzi, by zachować pamięć, Mary; jego matka, Joanne, również ze Struthers; Rodzeństwo, Anthony DeLisio z Lowellville, Judith Coloutes z Struthers, David (Lynda) DeLisio z Youngstown, Joseph DeLisio z Lowellville i William (Donna) DeLisio z Twinsburga; dwie szwagierki, Margee (Doug) Jones z Wellston w stanie Ohio i Michelle (Ronnie) Mogolich z Pocotello w Idaho; oraz liczne siostrzenice i siostrzeńcy, w tym jego chrześniak John.

Pat został poprzedzony śmiercią przez swojego ojca, Anthony’ego L. DeLisio Sr.; teść i teściowa, Thomas i Beatrice Duggan; szwagierki Christina Rudy i Amy Duggan; i szwagier Patrick Duggan.

Rodzina wita przyjaciół od 11:30 do 12:45 w sobotę w domu pogrzebowym Cunningham-Becker w Polsce. O godzinie 13:00 odbędzie się nabożeństwo żałobne z udziałem diakona Pawła Lisko.

Kondolencje można przesyłać na stronie www.beckerobits.com.

(podpowiedź specjalna)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.