Connect with us

Zabawa

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem Amazon Prime Video

Published

on

Oglądaj i przesyłaj strumieniowo online za pośrednictwem Amazon Prime Video

Jeśli zastanawiasz się, gdzie transmitować strumieniowo The Pianist online, to trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ mamy wszystkie szczegóły dotyczące transmisji. Film w reżyserii Romana Polańskiego opowiada historię polskiego Żyda Władysława Szpilmana podróżującego po ruinach Warszawy. Dokłada wszelkich starań i polega na życzliwości obcych ludzi, aby przetrwać ofiary skutków Holokaustu w Polsce. Tutaj znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć szczegółowo o filmie.

Oto, jak oglądać i przesyłać strumieniowo The Pianist w usługach przesyłania strumieniowego, takich jak Amazon Prime Video.

Czy Pianistę można oglądać poprzez transmisję strumieniową?

Tak, The Pianist można oglądać strumieniowo w serwisie Amazon Prime Video.

Akcja filmu rozgrywa się w tle II wojny światowej, kiedy Polska zostaje podbita przez rząd kontrolowany przez nazistów. Fabuła koncentruje się wokół pianisty polsko-żydowskiego radia Władysława Szpilmana. On i jego rodzina stają się celem Holokaustu. Wkrótce zostaje oddzielony od rodziny i wywieziony do getta warszawskiego. Następnie musi stawić czoła trudnym wyzwaniom i przeszkodom, aby uniknąć brutalnego losu. Film zyskał szerokie uznanie za wplatanie się w przerażającą rzeczywistość Holokaustu. W połączeniu z emocjonalnymi zmaganiami głównego bohatera sprawia to, że jest to jedno z największych arcydzieł wszechczasów.

Adrien Brody wciela się w Władysława Szpilmana. Inni członkowie obsady to Emilia Fox, Thomas Kretschmann, Frank Finlay, Maureen Lipman, Julia Rayner i Ed Stoppard, żeby wymienić tylko kilku.

Oglądaj transmisję strumieniową Pianisty na Amazon Prime Video

Pianistę można oglądać na Amazon Prime Video.

Należy założyć konto Amazon Prime Video, wybierając jeden z planów, jakie platforma streamingowa oferuje swoim potencjalnym abonentom i podając swoje dane.

Możesz obejrzeć film za pośrednictwem Amazon Prime Video, wykonując następujące kroki:

  1. Iść do Wideo Amazon Prime
  2. Wybierz „Zaloguj się” i „Utwórz konto Amazon”.
  3. Zarejestruj się, aby uzyskać członkostwo Prime Video:
    • 14,99 USD miesięcznie lub 139 USD rocznie z członkostwem Amazon Prime
    • 8,99 USD miesięcznie za samodzielne członkostwo Prime Video
READ  Data premiery ostatniego filmu Roya Scheidera „Piękne niebieskie oczy”

Amazon Prime to płatna usługa sprzedawcy internetowego, która oferuje szybką wysyłkę i ekskluzywną sprzedaż produktów. Dlatego członkostwo obejmujące zarówno tę usługę, jak i Prime Video jest najpopularniejszą ofertą firmy. Możesz jednak także wykupić subskrypcję Prime Video oddzielnie.

Podsumowanie pianisty wygląda następująco:

„Prawdziwa historia przeżyć pianisty Władysława Szpilmana w Warszawie podczas okupacji hitlerowskiej. Kiedy miejscowi Żydzi zostają zmuszeni do umieszczenia w getcie, Szpilman znajduje pracę w kawiarni. Kiedy jego rodzinę wywieziono w 1942 r., pozostał w kraju, przez jakiś czas pracował jako robotnik, aż w końcu ukrył się w ruinach ogarniętego wojną miasta.

UWAGA: Wymienione powyżej usługi przesyłania strumieniowego mogą ulec zmianie. Podane informacje były prawidłowe w momencie pisania.

W tym tygodniu w box office jest mnóstwo plusów i minusów. Zaczniemy od dobrych wiadomości. …

Crunchyroll ogłosił szereg nowości podczas panelu branżowego na Anime NYC 2023, w tym kilka nowych informacji na temat poprzednich…

W związku z ujawnieniem obsady nadchodzącego filmu Fantastyczna Czwórka, nowy raport sugeruje, że Mads…

Podczas niedawnego wywiadu dla ComicBook gwiazda „Marvels” Iman Vellani ujawniła nowe szczegóły na temat Kamali Khan/Ms. Marvel zaskakuje…

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *