Connect with us

Zabawa

Nowy alarm monolityczny: W Polsce, nad Wisłą w ​​Warszawie, World News

Published

on

Kochaj ich lub nienawidź, monolity tu zostaną. Przynajmniej są tutaj, aby każdego dnia wiedzieć w Bogu, który zakątek ziemi. Najnowszy z monolitów pojawił się w Polsce tak tajemniczo. I nie nigdzie w Polsce, tylko w stolicy, Warszawie, nad Wisłą. Lokalne media podały, że biegacze zauważyli monolit.

W Polsce monolit ma około 3 metry wysokości. Ma matowy srebrny kolor i jest łączony śrubami. Pojawił się w pobliżu dużego mostu w Warszawie.

„Tajemnicza i niezwykła instalacja powstała na plaży na prawym (rzece) brzegu” – poinformowały na Facebooku władze dzielnicy Warszawa Wisła.

„Jeśli spędzasz aktywnie czas nad Wisłą, nie umknie to Twojej uwadze” – dodali nie wdając się w szczegóły.

„Spodziewałam się jakiegoś metafizycznego przeżycia, ale nie jest to zbyt imponujące” – powiedziała AFP kobieta, która odwiedziła witrynę w czwartek i odmówiła przyjęcia nazwiska.

Od czwartku nikt nie wziął odpowiedzialności za instalację.

Przeczytaj także | Tym razem w Teksasie pojawia się kolejny monolit

Występy Monolith pojawiają się w mediach społecznościowych od zeszłego miesiąca. Po raz pierwszy został znaleziony w Utah. Monolity zostały następnie znalezione w Rumunii, Kalifornii, Belgii i na wyspie Wight. Widywano je także w Hiszpanii, Niemczech i Kolumbii.

W czwartek (9 grudnia) na Glastonbury Tor w Anglii znaleziono monolit, ale ponieważ napisano, że to „nie Banksy”, potraktowano to jako żart.

Kolejny monolit odkryto w środę (8 grudnia) w El Paso w Teksasie.

Monolit został później znaleziony jako usunięty.

READ  Netflix „Lupin” zwycięża w „Bridgerton”, „Queen's Gambit” z 70 milionami gospodarstw domowych - termin
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *