Connect with us

Zabawa

Nowe filmy ukażą się w ten weekend w serwisach Netflix, Now, Amazon Prime i Disney +

Published

on

Nadszedł czas weekendu i prawdopodobnie jesteś podekscytowany, aby po prostu usiąść, zrelaksować się i obejrzeć kilka filmów.

W przyszłym tygodniu pojawi się wiele filmów, w których można zacisnąć zęby, od lekkich komedii po wręcz przerażające scenariusze grozy.

Niezależnie od Twoich preferencji, w przyszłym tygodniu na różnych platformach streamingowych pojawi się coś, co pozwoli Ci się zrelaksować i cieszyć.

Przygotowaliśmy listę nadchodzących premier na przyszły tydzień, dzięki czemu możesz zaplanować z wyprzedzeniem, jaki dzień mają być sesje filmowe!

Netflix

droga Mamo
Film się ładuje

Film niedostępny

Kiedy serce Jean-Louis przestaje bić, musi zmierzyć się ze swoimi edypalnymi problemami – i zadać matce pytanie nie do pomyślenia – albo umrze za trzy dni.

Jak zakochałam się w gangsterze

Tajemnicza kobieta opowiada o powstaniu i upadku Nikodema „Nikosia” Skotarczaka, jednego z największych gangsterów w historii Polski. Zainspirowany prawdziwą historią.

Nachalny

Pisarka kryminałów Grace Miller ma instynkt zabójcy, jeśli chodzi o motywy – i będzie potrzebować wszelkiej wiedzy, aby rozwiązać sprawę morderstwa swojej siostry.

Fotokopiarka

Kiedy traci stypendium dzięki zdjęciom z przyjęcia, studentka bada, czy tamtej nocy nie przydarzyło jej się coś druzgocącego.

Dolittle
Film się ładuje

Film niedostępny

Kiedy królowa Wiktoria zachoruje, wycofany dr. Dolittle, jego młody uczeń i zwierzęcy przyjaciele na epickiej wyprawie po magiczne lekarstwo.

chciwość

Brytyjski miliarder z branży mody próbuje ratować swój zrujnowany wizerunek publiczny, urządzając sobie szalenie ekstrawaganckie przyjęcie urodzinowe w Grecji.

Koniec zabójcy snajpera

Oskarżony o próbę zabójstwa, którego nie popełnił, wojskowy specjalista zwraca się do jego ojca, legendarnego snajpera, o pomoc w odnalezieniu prawdziwego mordercy.

READ  Loreena McKennitt dołącza do innych lokalnych artystów na koncercie wspierającym przybywających ukraińskich uchodźców

Teraz (z kinem Sky)

Uratuj kino

Historia Liz Evans, mieszkającej w Carmarthen południowo-zachodniej Walii, która w latach 90. rozpoczęła kampanię ratowania Lyric Cinema.

Papierowe tygrysy

Trzy cudowne umiejętności kung fu wyrosły na wyblakłych mężczyzn w średnim wieku zaledwie o krok od rozerwania ścięgien podkolanowych. Ale kiedy ich pan zostaje zamordowany, muszą żonglować swoją bezcelową pracą, obowiązkami ojca i dawnymi urazami, aby pomścić jego śmierć.

świnia

Łowca trufli, który mieszka samotnie na pustkowiach Oregonu, musi wrócić do swojej przeszłości po tym, jak został porwany w Portland w poszukiwaniu ukochanej świni do karmienia.

Amazon Prime

Hotel Transylwania: Transformania

Kiedy tajemniczy wynalazek Van Helsinga, „Promień potworny”, oszalał, Drac i jego potworni przyjaciele zamieniają się w ludzi, a Johnny staje się potworem.

kolumbijski

Młoda dziewczyna z Bogoty jest świadkiem morderstwa swoich rodziców i wyrasta na zimnego zabójcę.

Ćma

Jake Gyllenhaal gra główną rolę w Nightcrawler

Kiedy Louis Bloom, oszust desperacko poszukujący pracy, miesza się w świat dziennikarstwa kryminalnego w Los Angeles, zaciera granicę między obserwatorem a uczestnikiem, by stać się gwiazdą własnej historii.

Dolna linia

Po tym, jak śmiertelni terroryści porywają jego siostrzenicę podczas meczu piłki nożnej, emerytowany żołnierz posługujący się zabójczymi sztukami walki toczy jednoosobową wojnę, by ją uratować i zapobiec masowej zagładzie.

Mistrz

Weteran piechoty morskiej wraca do domu z wojny niepewny i niepewny swojej przyszłości — dopóki nie dręczą go Sprawa i jej charyzmatyczny przywódca.

Disney +

Wieczny

Saga Wiecznościowców, rasy nieśmiertelnych istot, które żyły na ziemi i kształtowały jej historię i cywilizacje.

Złap tego dzieciaka

Dziewczyna i jej dwie przyjaciółki napadają na bank w poszukiwaniu pieniędzy na uzdrowienie umierającego ojca.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *