Connect with us

Sport

Novak Djokovi jedzie do Belgradu ze swoim psem, nagle widzi dzieci. mistrz [WIDEO] tenis ziemny

Published

on

Novak Djokovic mieszka na stałe w Monte Carlo, ale niedawno przyjechał na jakiś czas do swojej ojczyzny. Lider rankingu ATP odwiedził swoje rodzinne miasto Belgrad. Spacerując wieczorem z psem, natknął się na grupę dzieci grających w tenisa. Djoković postanowił udzielić młodym zawodnikom kilku rad.

Zobacz, jak Djoković gra w tenisa z dziećmi

Kiedy rozeszła się wiadomość, że serbski tenisista bawi się na ulicy z dziećmi, wielu fanów Djokovica od razu przyszło go zobaczyć z bliska. W Internecie opublikowano film pokazujący, jak gwiazda tenisa trenuje najmłodszych.

Obejrzyj wideo
Puchar Polski Esport:

Djokovic Obecnie odpoczywa po Rolandzie Garrosie. W Paryżu doszedł do finału, gdzie bardzo płynnie przegrał 3: 0 w setach z Rafaelem Nadalem. Do stolicy Francji Serb Prawdopodobnie wróci do hali na turniej Masters na początku listopada. Następnie weźmie udział w Turnieju Mistrzów na koniec sezonu, który rozpocznie się w Londynie w połowie listopada. Z powodu pandemii koronawirusa odwołano wiele imprez tenisowych, m.in. w Moskwie i Sztokholmie. Po Londynie zawodnicy mają przerwę do stycznia, kiedy wracają na korty w Australii.

Masz ciekawy temat związany ze sportem? Czy wiesz coś, co warto opublikować? Chciałbyś zwrócić uwagę na problem? Napisz do nas: [email protected]

Przeczytaj także:

READ  Marcin Różalski: Zawsze byłem chuliganem, ale Barnett znalazł dla mnie patent
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *